В Ужгороді на площі, де має виступати Луценко, Ратушняк зробив цирк?

9
0
За інформацією, отриманою журналістами "Закарпаття online" з джерел у виконкомі Ужгородської міськради, на місці, де анонсовано виступ лідера блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Юрія Луценка, міська влада Ужгорода заднім числом "прописала" розміщення атракціонів.

Як заявляють в ужгородському виборчому штабі "Нашої України - Народної самооборони", заявка на місце біля Закарпатського обласного музично-драматичного театру була подана заздалегідь, і досі ніщо не віщувало ніяких проблем. І лише всереду, за два дні до запланованого приїзду Юрія Луценка, організатори заходу отримали напівофіційну відмову, а вже сьогодні там почали встановлювати розважальні атракціони.

Повідомляється також, що пряму, але, певна річ, неофіційну вказівку розміщувати атракціони на площі біля драмтеатру дав особисто міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк, котрий, формально очолюючи на Закарпатті обласну організацію Народної партії України (Блок Литвина), насправді працює на Партію регіонів Віктора Януковича. 

В штабі остерігаються, що аналогічна ситуація повториться і з заявкою на будь-яке інше місце. До того ж, на місці, де має відбутися зустріч Юрія Луценка з ужгородцями, заздалегідь має бути споруджена велика сцена, на встановлення якої необхідний час. А отже, через дії ужгородської влади давно очікувана зустріч ужгородців з лідером "Нашої України - Народної самооборони" опинилася перед загрозою зриву.

 

 

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також