В Ужгороді офіційно представили голову Закарпатської ОДА Василя Губаля (ФОТО)

11
2

У суботу, 4 жовтня, відбулося офіційне представлення голови Закарпатської обласної державної адміністрації Василя Губаля.

Церемонія представлення і вручення посвідчення пройшла у сесійній залі ОДА за участі заступника Глави Адміністрації Президента України Ігоря Гриніва. Вітаючи закарпатців і нового керівника краю, представник Президента відзначив: «Живемо в час, коли суспільство змінилося і береться контролювати владу. Важливо, аби влада це усвідомлювала і була готова до цих викликів, до співпраці з громадою, котра перед нею ставить нові завдання»повідомляє Прес-служба Закарпатської ОДА

Маючи слово перед присутніми на події – депутатами обласної та місцевих рад, керівниками обласних структур, представниками громадськості - голова ОДА Василь Губань наголосив: «Свідомий того, які задачі ставить переді мною громада, а також Президент, працюватиму так, щоби виправдати довіру». Керівник області подякував тим краянам, які обороняють нашу державу, й сказав: «Схиляю голову перед тими, кого уже немає з нами». Василь Іванович звернувся до представників влади на місцях: «Ви повинні оновити підходи і відчувати відповідальність перед тими, хто змінював нашу державу, перед тими, хто творив Революцію Гідності, перед тими, хто зараз боронить Україну – маєте справджувати їх очікування». «Ми повинні не схибити перед тими, хто стояв на Майдані, перед тими, хто зараз бореться на Сході, а також і перед нашими європейськими партнерами. Ми Рухаємося до Європи і враховуємо це у наших рішеннях, у наших методах, у нашій щоденній роботі». Окремі слова Василь Губаль мав і для представників силових відомств. Він закликав їх дієво боротися із корупцією, у тому числі «побутовою». «Якщо людина, котра перетинає кордон, котра оформлює паспорт, тощо, відчує, що боремося із корупцією - тоді матимемо повагу». Відтак голова Закарпатської ОДА запросив усіх до співпраці - на користь громади краю.
Голова обласної ради Іван Балога наголосив, що тепер, коли апарати адміністрації і ради працюють злагоджено, Закарпаття зможе показати приклад – як треба вирішувати, діяти у керівництві краєм.

На прес-конференції, в якій голова ОДА Василь Губаль взяв участь разом із заступником Глави Адміністрації Президента України Ігорем Гринівим та головою Закарпатської обласної ради Іваном Балогою, йшлося і про загальнодержавні справи, і про проблеми регіону. Відповідаючи на питання журналістів про зміни у країні, Ігор Олексійович, наголосив на децентралізації влади: «Цьому процесу в Україні нема альтернативи. Стоїть лише питання часу – коли відбудеться реформа з децентралізації влади. Однозначно, це станеться до виборів місцевої влади - обираючи свої представників, люди уже знатимуть їх повноваження». Мова йшла і про енергоощадження, питання національної безпеки, українську валюту тощо.

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль розповів про пріоритети, які має у роботі керівника краю. Серед них боротьба з корупцією, діяльність у напрямку енергоощадження (розроблятиметься відповідна програма для області), соціальна сфера і розбудова інфраструктури, а також реформи у справі поводження з побутовими відходами та у лісовій галузі.

Голова обласної ради Іван Балога закцентував: «Зараз маємо згуртувати різні гілки влади. Повинні бути злагода і підтримка. І чим якісніше працюватимемо тут, на Заході, тим, вірю, швидше завершиться конфлікт на Сході».

«Дуже важливо прислуховуватися до громад – чого хочуть закарпатці. Маємо виправдати очікування людей – й у підходах до кадрових рішень, і в усіх інших справах» - сказав Василь Губаль.

Коментарі

П
патріот

Вперед. Хай Бог допомагає у звершенні хороших справ для області.

ГЩ
Головне що економіка стабільна!

І люди впевнені в завтрашнім дні. Слава україні

Читайте також