В Ужгороді оштрафували пʼяного водія, який скоїв дві ДТП (ФОТО)

503

У стані алкогольного спʼяніння керманич врізався в автівку на світлофорі, а пізніше зіткнувся ще з одним автомобілем. У крові водія виявили 1,65‰.

Учора зранку на службовий планшет патрульних надійшов виклик про ДТП на вулиці Капушанській в Ужгороді.

Як встановили поліцейські, один з водіїв зупинився на червоне світло світлофора й у цей момент відчув сильний удар у задній бампер свого авто. А винуватець ДТП залишив місце аварії, продовживши рух.

Пізніше патрульні виявили його на вулиці Легоцького, де він скоїв ще одну ДТП. Попередньо встановили, що водій Chevrolet порушив ПДР, через що здійснив зіткнення.

Під час спілкування з керманичем у чоловіка виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Результат Драгера показав 1,65 ‰ алкоголю. На винуватця склали протоколи за ст. 124 (порушення ПДР, що спричинило ДТП), ч. 1 ст. 130 (керування у стані спʼяніння), ст. 122-4 (залишення місце ДТП) та винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (керування транспортним засобом особою яка не має права керування) КУпАП.


Коментарі

Читайте також