В Ужгороді півсотні активістів та активісток вимагали рівних прав для чоловіків та жінок (ФОТО, ВІДЕО)

6
7

Акція "Перший вінок" на Поштовій площі Ужгорода зібрала різні організації Ужгорода, Києва, Запоріжжя та інших міст України.

Як розповів Mukachevo.net учасник акції, керуючий ГО "Бюро "Ми - є!" Володимир Косенко, 8 березня активісти та активістки вийшли на центральну площу Ужгорода, аби нагадати про зобов'язання держави у ліквідації дискримінації за ознакою статі.

У Міжнародний день прав жінок і миру учасники акції під Ужгородською міською радою вимагали: рівних прав для всіх; нульової толерантності до будь-яких проявів дискримінації за ознакою статі, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності та інших захищених ознак; ефективного запобігання та розслідування усіх проявів насильства проти жінок.

На мирну акцію в Ужгороді, за підтримки Amnesty International Ukraine вийшли приблизно 50 активісток та активістів громадянського суспільства, які представляють різні організації Ужгорода та загалом України. Деякі з них приїхали підтримати захід з Києва, Запоріжжя та інших міст.

Захід пройшов мирно та без порушень громадського порядку. Спокій на головній площі Ужгорода охороняли близько сотні полісменів та нацгвардіїйців.


Також пропонуємо вашій увазі повий відеозапис акції "Перший вінок"Нагадаємо, минулого року учасників акції за рівність та права жінок в Ужгороді облили червоною фарбою.

Коментарі

C
citizen

Дівочки, научіться борщ варити, хочети працювати нарівні з хлопами - йдіть в штукатури-плиточники...... удачі...

С
Селянын

Пенсионный возраст вам подняли, разрешили как мужикам работать на вредных работах. Что им еще нужно ??? А вообще : Актiвiст 08.03.2019 20:30 Прав на все 100%.

К
Курваш

Повністю підтримую активіста.

Й
Йончі-мункаш

Сі дівки дуже бись хотіли разом із чоловіками мішати малтер аводь тігати міхи з цементом, але дахто їм то запрещає.

С
Сексист

Шо за ідіотизм? Якої рівноправності ви хочете ? Що вам заборонено законом, що ви вимагаєте рівноправності ? Ви не живете десь в арабських країнах де жінці без чоловіка вийти на вулицю неможна, яке ще рівноправництво ? У вас якщо розібратися то прав більше ніж у чоловіків, тому ідіть на зі своїм мітингом

F
F

усіх УСІХ ФЕМЕНІСТОК У АРМІЮ А Р М І Ю НА ДЕГРАДАЦІЮ НА ПІДРАГА РОКА ПОТО НАЙ КРИЧАТЬ УСІ РІВНІ крапка

А
Активіст

Коли у баби немає тривалий час чоловіка - вона стає «активісткою»!

Читайте також