В Ужгороді полювали на "лівих" забудовників (ФОТО)

3
0

Протягом минулого тижня муніципальна інспекція з благоустрою та управління державного контролю Ужгородської міської ради провели перевірки об’єктів, які будуються у місті та виявили ряд порушень.

До прикладу на вулиці Миколи Бобяка було виявлено безфундаментний каркас, який розташований на двох земельних ділянках чим була порушена межа червоної лінії. Роботи були виконані без відповідних дозвільних документів та паспорту прив’язки.

Також ряд порушень було виявлено у місті із будівництва тимчасових споруд для торгівлі, адже усі вони не мали дозвільних документів. А на вулиці Підградській взагалі розпочали будівництво торгово-офісних приміщеньбез дозвільних документів. Стосовно цього об’єкту, то на нього вже декілька разів складали протоколи про адміністративне правопорушення.

Усіх забудовників притягнуто до адміністративної відповідальності, а також зобов’язано будівельні роботи зупинити доки не отримають паспорти прив’язки тимчасових споруд.

Що стосується забудови по вулиці Підградській, то по цьому питанні справу скеровано до прокуратури, адже забудову звели у охоронній зоні пам’ятки архітектури національного значення «Ужгородський замок».

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також