В Ужгороді попрощалися з полеглими героями Сергієм Бірняком та Сергієм Шимоном

19
0

Двох захисників – ужгородців поховали в п'ятницю, 20 травня, на Пагорбі Слави.

Раніше Mukachevo.net розповідало, що двоє ужгородців Сергій Шимон та Сергій Бірнякзагинули на війні, захищаючи Батьківщину від російських заграбників.

Віддати шану військовим, на площу Народну прийшло багато ужгородців, рідні та друзі загиблих, керівництво міста та області, військові.

Священники відслужили чин похорону, після чого траурна процесія вирушила до кладовища Кальварія, де й відбулося поховання.


Сергій Михайлович Бірняк народився 6 березня 1974 року. Закінчив ужгородську школу №12, профтехучилище №5, а згодом і УжНУ. Понад 27 років пропрацював на державному підприємстві ДП «Закарпаттястандартметрологія», був учасником бойових дій на сході нашої держави у 2015 році.


Шимон Сергій Іванович народився 10 квітня 1984 року у сім’ї військовослужбовця, закінчив ужгородську школу №12, юридичний факультет УжНУ. Працював на державній службі – в обласній статистиці, виконавчій службі.


У 2015 пішов добровольцем захищати Україну на схід, служив у 24-ій окремій механізованій бригаді імені короля Данила. У 2019 році перевівся на службу у 128-у гірсько-штурмову бригаду.

Вічна пам'ять та вічна Слава Героям!Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також