
Об’єктивні думки про історичні події, побудовані на журналістських дослідженнях статей, документів – основне завдання авторів видання.
Працювали над книгами журналісти, яких перш за все цікавить історія, та які готові своїми знання поділитись з іншими.
Історичної правди не існує, але процес пошуку, розуміння того, що було - це і є робота журналістів сайту «Історична правда», - розповідає його редактор. Відтак уже не перший рік об’єктивні думки про історичні події, побудовані на журналістських дослідженнях статей, документів – основне завдання авторів сайту.
«Година папуги», «Чому Грузії вдалося», «Американська сага Лазаренка» – доробки з такими назвами привіз до обласного центру Вахтанг Кіпіані – відомий журналіст, головний редактор «Історичної правди». Це економічні, політичні журналістські розслідування про Катинь, реформи у Грузії, корупція і суд над Павлом Лазаренком, де в 7 частинах розповідається про його життя: від втечі з України до нової сімї.