В Ужгороді проходять покази модних дизайнерів з усієї України (ФОТО)

40
7

Цими вихідними обласний центр Закарпаття став модним осередком нашої країни, адже тут 28 лютого та 1 березня проходить відбірковий тур до міжнародного конкурсу дизайнерів "European Fashion Union".

За один уікенд тут покажуть своє бачення моди та стилю 15 українських дизайнерів з Києва, Харкова, Донецька, Ужгорода та Мукачева. На меті заходу не тільки насолодитись красою, але й обрати найбільш талановитого дизайнера, що отримає в подарунок знижку для участі у престижному конкурсі, відомому серед представників європейської фешн індустрії, що проходить в Будапешті, "European Fashion Union".

«Такого глобального модного проекту Ужгород ще не бачив. Ми об’єднуємо країну задля прекрасного та без жодної політики», - пояснюють організатори.

У перший день показів свої колекції представили модні дизайнери Юлія Ткач (Ужгород), Юлія Демидчук (Ужгород), Наталія Шуранскова (Мукачево), Антоніна Лівшиц (Донецьк), Аліна та Любов Івашиненко (Київ), Дарья Донець (Харків), Гоша Альтшулер (Київ), by Sonja Bashinska (Київ-Харків).

На неділю, другий днь заходу, заплановано представлення ще семи колекцій дизайнерів, серед яких Андре Тан, Ольга Краснова, Ельвіра Гасанова та інші.

Крім цього, на відвідувачів чекають приємні сюрпризи та подарунки від організаторів, солодощі та напої від спонсорів, а у шоу-румах бажаючі можуть придбати аксесуари, що припали до смаку.

Початок показів о 15.00, за адресою вул. Об'їздна, 20 ("Автоцентр-Ужгород" Mitsubishi). Вхід вільний.

Мукачево.net

Коментарі

КЧ
Катя ЧЕ

Предлагаю наградить госпожу Кристину аплодисментами и оценить всю важность ее поддержки!Теперь ей стоит стать ее духовным гуру или хотя бы материальным спонсором, чтобы продолжить дальнейшее полезное присутствие.

К
Кристина

Наташка Шуранскова действительно все это время чательна готовилась к этому показу я была рядом с ней этот период она молодец

Д
друг

Це показ дворняг і мерш із свойов гумунітарков

Л
Лиза

Наташа Шуранскова ты умничка!!!!!!Так держать!!!! Твоя колекция лучшая остальные на фоне твоей масовка!

В
владимир

підтримую глядача!!! А н Наталіі Шурансковій всіх перемог і Божоі підтримки!Молодець!!!

Г
Глядач

Респект творчому доробку Н. Шуранскової! Це була одна з найцікавіших та конструктивно-складних колекцій серед робіт, представлених в суботу. І, головне, що найбільше вразило - це бездоганна якість виготовлення. Мукачево - "так держать"!

П
Поціновувач

Юлія Ткач з Мукачева!! Шановна редакція внесіть виправлення! Дякую!

Читайте також