
Зухвале пограбування сталося посеред дня 30 січня. Двох зловмисників правоохоронці затримали дорогою до Львова, а третього — розшукують.
В поліції Закарпаття розповідають, що близько 11:00 години до будинку 86-річної жінки постукали невідомі. Жінка подумала, що це сусіди та без вагань відчинила двері, проте до помешкання увірвалися зловмисники.
Розбійники, погрожували їй ножем та почали перекидати речі в будинку. Знайшовши пенсійну картку та 2 тисячі гривень готівкою, зловмисники зачинили жінку у будинку, забрали мобільний телефон, викинули ключі від вхідних дверей та втекли.
Перелякана пенсіонерка відчинила вікно та почала кликати на допомогу. Сусіди, як тільки почули, викликали поліцію та медиків.
Зловмисники встигли зняти з вкраденої картки 22 тисячі гривень, після чого намагалися втекти до Львова. Саме дорогою туди двох грабіжників правоохоронцям вдалося затримати.
Затриманими виявилися 29-річна ужгородка та 31-річного житель селища Королево. Наразі вже відомо і особу їх третього спільника. Ним виявився житель сусідньої Львівської області. Оперативники продовжують заходи для його розшуку.
У скоєному затримані зізналися. Викрадені грошові кошти у них вилучили та повернуть власниці. Слідчі кваліфікували дії нападників за ч.3 ст. 187 Кримінального кодексу України, тобто розбій.
За скоєне підозрюваним загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.
Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.
Дізнайся першим!