В Ужгороді у двох школярів зафіксували менінгококову інфекцію

2
0

Але, як наголосив начальник відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради Василь Решетар, про емідемію не йдеться.

Лікарі розповідають, що у навчальному закладі введено комплекс протиепідемічних та дезінфекційних заходів, у т.ч. обмежувальні заходи. Також, було своєчасно організовано проведення епідрозстеження вогнищ менінгіту як за місцем проживання, так і за місцем навчання хворих. Загрози життю госпіталізованих немає.

Було перевірено 76 людей з яким контактували хворі і тільки в одної дитини виявлено позитивний результат. 9 вересня цю дитину госпіталізували в обласну клінічну інфекційну лікарню.

— У зв’язку з виявленням другого випадку менінгококової інфекції в учениці 7 класу,  введено комплекс обмежувальних заходів серед учнів цього класу, обстежено бактеріологічно 40 контактних осіб, лабораторні дослідження тривають. Аналогічний комплекс протиепідемічних та дезінфекційних заходів проведено і серед контактних учнів та вчителів іншої школи через підозру на менінгіт; бактеріологічно обстежено на менінгокок 39 контактних осіб – лабораторні дослідження також тривають. Відповідно до наказу відділу охорони здоров’я міської ради від 08.09.2016р. проводяться огляди контактних осіб зі щоденним вимірюванням температури тіла, роз’яснювальна робота з учнями, їх батьками та працівниками навчальних закладів,-  йдеться у повідомленні лікарів.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також