В Ужгороді вдвічі підвищили тариф на воду

1162 1

Вартість одного кубометра води становитиме 91 гривню 24 копійки, що на 112% більше за чинний тариф.

Сьогодні виконавчий комітет Ужгородської міськради ухвалив рішення про підвищення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

Вартість одного кубометра води становитиме 91 гривню 24 копійки.

Як повідомили у водоканалі міста Ужгород, необхідність підвищення тарифів пов’язана зі здорожчанням електроенергії. За словами керівника підприємства, це дозволить погасити наявні заборгованості, а також забезпечити додаткові надходження до бюджетів міста й області у розмірі 70 мільйонів гривень.

У міськраді зазначили, що востаннє тарифи на воду в Ужгороді переглядали ще до початку повномасштабного вторгнення. До сьогодні тариф для населення становив 42,86 грн за кубометр, з яких 26,52 грн — водопостачання, а 16,34 грн — на водовідведення.

Коментарі

В
Василь

Все йде по плану, як людям дати менше, а взяти більше!

Читайте також