В Ужгороді відремонтували ряд вулиць (ФОТО)

17
2

За словами в.о. мера Ужгорода Віктора Щадея наразі, відремонтовано вулиці Легоцького, Капушанської, Заньковецької, Сечені та 2 частини Закарпатської.

"Приступаємо до Тлехаса, Чорновола, Загорської. Звичайно, хочеться більше, краще, швидше. Але, з огляду на ситуацію, маємо досить непоганий результат - це точно краще, ніж нічого, і набагато краще, ніж було дотепер", - написав Віктор Щадей у себе на сторінці у "Фейсбук".

Нагадаємо, ремонт доріг в Ужгороді дещо затягнувся через дощі, тому, зараз намагаються наздогнати те, що не встигли зробити.

Коментарі

Ш
Шоні

У вас там на Дружбі самі багачі живуть, самі собі зробіть.

В
Вася

Хай наж пан в.о.мера на Стрільничну (практично в центрі міста) завітає де дороги нема уже 50років ато і більше. Погорелов обіцяв обіцяв потім ще рік обіцяв і тут накінець він уже зберався з думками хотів ще раз пообіцяти і не встих))))). пане Щедей зробіть нам дорогу!!!

Читайте також