В Ужгороді засідала українсько-угорська комісія з питань надзвичайних ситуацій

9
0

5 серпня 2011 року в Закарпатській облдержадміністрації проходило засідання Змішаної українсько-угорської комісії з питань попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

 

У роботі комісії брали участь представники Національного генерального директорату з питань управління у надзвичайних ситуаціях Угорської Республіки (голова угорської делегації – заступник Національного гендиректорату Імре Гофманн) та МНС України (голова української делегації – заступник директора Департаменту управління рятувальними силами МНС України Василь Стоєцький).
У ході двосторонньої зустрічі було підписано План спільних заходів між МНС України та Національним генеральним директоратом з питань управління у надзвичайних ситуаціях Угорської Республіки на 2012 рік.
 
Під час роботи комісії обговорили питання обміну досвідом між рятувальниками двох країн, семінари з питань забезпечення безпеки футбольних вболівальників у рамках підготовки та проведення EURO 2012 в Україні та Польщі, семінар щодо можливих спільних дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, спільного вивчення елементів критичної інфраструктури, аварії на яких можуть призвести до надзвичайних ситуацій. Предметом обговорення також стала співпраця між рятувальними підрозділами на регіональному рівні, насамперед вдосконаленні існуючої системи обміну інформацією про імовірні надзвичайні ситуації та створенні системи екологічного моніторингу вод річок, що належать до басейнів річок Тиси і Уж з втіленням інструментів раннього інформування про загрозу транскордонного впливу забруднення поверхневих вод.
 
В рамках комісії також було підписано Протокол спільних намірів між рятувальниками Закарпаття та рятувальниками області Соболч-Сотмар-Берег, щодо підготовки спільного проекту у рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 для закупівлі спеціального обладнання, призначеного для ліквідації імовірних аварій під час перевезення небезпечних вантажів автомобільним та залізничним транспортом. Орієнтовна вартість проекту складає 250 тисяч євро.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також