В Ужгороді затримали чоловіка за побиття охоронця магазину

732 1

Зловмисник визнав свою провину та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.

В Ужгороді поліція затримала 29-річного місцевого жителя за підозрою у спричиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження охоронцю одного з магазинів.

Інцидент стався в ніч на 16 листопада. О 01:30 на лінію «102» надійшло повідомлення від медиків про госпіталізацію 50-річного ужгородця з закритою черепно-мозковою травмою та забоєм головного мозку. Чоловік перебував без свідомості.

Слідчо-оперативна група, яка прибула на місце, встановила, що потерпілого побили біля магазину по вулиці Карпатської України, де він працює охоронцем. Перегляд записів з камер відеоспостереження дозволив оперативникам швидко встановити особу зловмисника та розшукати його.

29-річний підозрюваний у скоєному зізнався і пояснив, що побив охоронця через давні неприязні стосунки.

За фактом інциденту внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 121 КК України – умисне тяжке тілесне ушкодження. Затриманому загрожує до 8 років позбавлення волі. Слідство триває.

Коментарі

G
Guf🌍

Набив соби 8 Рокив 😏

Читайте також