В Ужгороді зібралися кращі вуличні художники Закарпаття (ВІДЕО)

11
0

А в Ужгороді зібралися любителі малювати на стінах. Там фінішував відбірковий тур всеукраїнського конкурсу графіті. Учасників з Ужгорода й Мукачева організатори відібрали серед сотні охочих. Сьогодні вуличні художники малювали на стендах картину на тему рідного міста.

На втілення задумів - п'ять годин. Підтримати графіті-художників прийшло чимало представники інших субкультур: скейтбордистів, паркурщиків, стрітбольщиків та брейк-денсерів. Вони розважали публіку своїми талантами. Тим часом хлопці з балончиками фарби не лише вправлялись у майстерності, а й боролися за путівку до Києва - на фінал конкурсу.

Віталій, учасник конкурсу:

- Я би хотів виграти поїздку в Київ, познайомитися з більш такими досвідченими райтерами, ну ті, хто малюють графіті. Ну щоби просто познайомитись, може би організовувати якісь фестивалі, які би в місті були.

Глядачі були в захопленні від поки що малозвичного для України неформального живопису, який народжувався в них на очах. Єдине, що трохи лякало городян - аби вуличні художники не взялися розмальовувати все підряд.

Женя, учасник конкурсу:

- Потому и не любят такое искусство как граффити, потому что много вандалов, которые рисуют на всяких местах. Оно не стоит просто этого.

Стас, житель Ужгорода:

- Молоді наші таланти зібралися, досить непоганий уровень показують. Ну, поки що в нас в Ужгороді занепало трошки це все.

Оцінювали креатив райтерів, як ще називають любителів графіті, художники й представники міської влади. Переможці вже 2 липня у фіналі конкурсу зможуть розмалювати одну зі стін у центрі столиці.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також