В УжНУ відбувся Чемпіонат зубних техніків

8
0

Кращі майстри зуботехнічних лабораторій Ужгорода та Закарпатської області вперше в історії краю змагалися у професійній майстерності на регіональному Чемпіонаті зубних техніків, який відбувся, 10 червня, на базі кафедри хірургічної та ортопедичної стоматології Ужгородського національного університету.

Чемпіонат організовано за сприяння Міністра охорони здоров’я, Асоціації стоматологів ортопедів та зубних техніків України та Ужгородського національного університету. Переможців визначали у трьох номінаціях: Найкраще кольорове відтворення анатомії зубних рядів, Краща анатомічна форма та Кращий комплексний підхід до виконання роботи. Володар останньої номінації вважається головним переможцем чемпіонату.

 Кращі роботи визначало авторитетне журі у складі президента Асоціації стоматологів-ортопедів та зубних техніків України, професора Віталія Біди, декана стоматологічного факультету Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, професора Ростислава Ступницького, завідувача кафедри хірургічної стоматології та щелепно¬-лицевої хірургії УжНУ, кандидата медичних наук Євгена Костенка та декана стоматологічного факультету Тернопільського державного медичного університету.
 
 Як повідомив Євген Костенко, переможець чемпіонату отримує право представляти Ужгород на Всеукраїнському конкурсі зубних техніків, який проходитиме незабаром в Києві на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Тобто регіональний чемпіонат водночас є і відбірковим туром. «Проведення подібних заходів відкриває чудові перспективи налагодження співпраці не лише зуботехнічних лабораторій Закарпаття, але і всієї України», — зазначив Євген Якович.
 
 Отже, в номінації «Найкраще кольорове відтворення анатомії зубних рядів» перемогу здобув Андрій Берец. «Кращу анатомічну форму» відтворила Крістіна Варцаба. А головним переможцем чемпіонату став Андрій Мимренко.
 
 Нагороди вручав доктор медичних наук, професора НМАПО ім. П.Л.Шупика Віталій Біда. Вітаючи з перемогою, Віталій Іванович запевнив, що Асоціація стоматологів-ортопедів і зубних техніків України проводитиме чемпіонат і надалі. Користуючись нагодою, професор вручив усім учасникам сертифікати та членські квитки Асоціації.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також