В УжНУ відбувся День відкритих дверей

2
0

абітурієнтів ознайомили із правилами вступу

17 травня у приміщенні економічного факультету відбувся День відкритих дверей УжНУ. Така акція стала вже традицією, оскільки проводиться щороку перед вступною кампанією. Її мета ознайомити абітурієнтів та їх батьків із правилами вступу.Також щороку на зустрічі присутні декани кожного з факультетів. Зустріч відкрив ректор університету професор Микола Вегеш. Він познайомив присутніх із деканами та проректорами. Крім того розповів про переваги вишу, та його місце серед інших ВНЗ України. Також Микола Миколайович наголосив на тому, що кількість професорів у УжНУ на 100 студентів є найбільшою серед всіх українських вишів, а це також свідчить про високий рівень навчального закладу.


Згодом виступив голова приймальної комісії – професор Володимир Міца. Він ознайомив майбутніх абітурієнтів із вступною кампанією 2008. Це викликало неабияке пожвавлення у залі, оскільки саме для цього зібралися всі присутні у залі. Виступ Володимира Михайловича плавно перейшов у діалог між залом і представниками підрозділів та керівництва УжНУ. Кожен з присутніх міг задати запитання і отримати на нього вичерпну відповідь.


Після офіційної розмови в холі перед великою залою кожен міг довідатися про Ужгородський національний університет із виставки, яка була організована спеціально до цього заходу. На виставці були представленні наукові праці викладачів, найрізноманітніші буклети та стенди, а також вступники мали змогу безпосередньо поспілкуватися із деканами факультетів, довідатися про специфіку того чи іншого підрозділу.


Вичерпну інформацію про УжНУ та правила прийому охочі могли довідатися із «Бюлетеня» Ужгородського національного університету», який був представлений увазі гостів. Вже після зустрічі бажаючі могли відвідати будь який факультет і вже на місці дізнатися про всі деталі обраного підрозділу.Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також