Варфоломій пояснив чому Україна отримає автокефалію

5
2

До річниці Дня вшанування жертв Голодомору Вселенський патріарх Варфоломій звернувся до українців.

Вселенський патріарх повідомив, що кожного року Константинопольська православна церква молиться за полеглими від Голодомору. Ті події патріарх охарактеризував демонічними та проти Божих правил.

Варфоломій пояснив, що Церква не допускає несправедливості, а також засуджує будь-які сили, які направлені на підрив соціальної згуртованості. А тому, аби забезпечити людей свободою у релігійному світі Константинопольська Церква надає автокефалії усім місцевим Церквам.

У зв’язку із цим Священний Синод вирішив надати автокефалію і Православній Церкві в Україні, яка до цього часу пройшла багатостраждальний період. Така можливість дасть українському православ’ю бути більш об’єднаному у внутрішньому світі.

Дана заява була опублікована на сайті УПЦ у США.

Дивіться також: Балога закликав офіційно перенести святкування Різдва

Коментарі

П
Православний

М1стный, якшо вже бути принциповим і копати до витоків, то Ви абсолютно праві.Але вже міліони людей хрещені в УПЦ МП і не всі зрадять.То для чого в такі важкі часи провокувати церковні распрі? Варфоломій хоче мати тут свою паству і ніяка то не автокефалія.

М
М1стный

До анексії Сталіним нашого Краю, православні на Закарпатті входили до Сербської Церкви. Якщо вже буде в немоготу, то чому би не повернутися в лоно колись рідної Церкви? Тобто в Європу повернутись.

Читайте також