"Велике будівництво": скільки доріг насправді збудував Зеленський (ВІДЕО)

40
5

Про це йдеться у сюжеті видання "Deutsche Welle".

І Володимир Зеленський зі своїм "Великим будівництвом", і його попередник Петро Порошенко приписують собі рекордні обсяги ремонту доріг. Обидва - майже по 4 тисячі доріг протягом року. Як маніпулюють цифрами політики?

Володимир Зеленський запевняє, що за 2020-ий зробили вдесятеро більше, ніж за попередні 10 років. При цьому його попередник Петро Порошенко не так давно заявляв, що саме за його правління 2018-ий рік став рекордним щодо кількості відремонтованих автодоріг в Україні.

Ще кількома роками раніше на той момент міністр інфраструктури Володимир Омелян стверджував, що протягом 2016-2017 років відремонтовано більше доріг, аніж у рамках підготовки України до Чемпіонату "Євро-2012". Водночас у 2012-му за президентства Віктора Януковича теж були гучні заяви про дорожні успіхи.

За даними тодішнього керівництва "Укравтодору", за два роки підготовки до "Євро" було зроблено у 19 разів більше, ніж за два попередні. Складається враження, що заяви про дороги майже без змін переходять у спадок - від Януковича до Порошенка, від Порошенка до Зеленського. Президенти хваляться, а доріг нема?


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

БЧ
Бубозеленоголовим читати тут

Подивіться розслідування DW - воно не є компліментарним до жодної влади, але це одна з небагатьох фахових справ розібратися: а що у нас коїться насправді? https://www.dw.com/.../velyke-budivnytstvo.../a-56277091

СП
СЕСЕ ПРАВДА???

За три роки, з 2016 по 2019, "мародери" капітально відремонтували та збудували 9,6 тисяч кілометрів доріг - витративши на це 115 мільярдів гривень. За рік "великого будівництва" Зеленського - 3,3 тисячі кілометрів за ... 120 мільярдів . Оце справжній турборежим крадівництва. Здавалося б - до чого тут тарифи?

D-
dw - серйозно?

узнайте хто управляє сайтом dw і зрозумієте для чого ця жовч

7
777

тільки на закарпатті за попередній рік скільки доріг зробили про що ви пишете при Зеленському зробили стільки скільки не робили за все існування Украіни

Д
Да

Іменно шо при вашому порохови дороги вопще не робилися,куда не поїдеш

Читайте також