
Затребувані товари користуються значним попитом у покупців по Україні та за її межами.
Транспортування асортименту великі відстані вимагає наявності технічно досконалих, надійних вантажних автомобілів.
Що купувати: машини для міської доставки або автомобілі під дальнобійні цілі вирішує самостійно кожен власник компанії з перевезень вантажів. В "Інка-Транс" є автомобілі для різних цілей.
Вагова категорія автомобілів
- Малої тоннажності (1,5-3 т). Сюди входять невеликі вантажівки, мікроавтобуси та ГАЗелі з відкритими бортами. У середньому обсяг робочого простору для завантаження становить 4-8 м3, окремих випадках досягає 14 м3. Машини орієнтовані на доставку приватного та офісного майна, роботу з доставки товарів певної вагової категорії з офлайн та онлайн магазинів.
- Середнє завантаження за вагою. Автомобілі здатні перевозити до 10 т, їхній кузов розрахований на прийом вантажу об'ємом до 35 м3.
- Висока тоннажність. Транспортують за одну ходку до 24 т вантажу, що розміщують на 80 м3 кузова. Сюди входять криті фури, платформи для негабаритів. Їх частіше використовують для міжміської та експортної доставки.
Конструктивні різновиди вантажного транспорту компанії-перевізника
Кожен тип автомобіля виконує обмежений спектр завдань.
1. Фургони з натяжними тентами є каркасним кузовом, на який натягнуто брезентове або гумове полотно.
2. Рефрижератори. Для перевезення харчових напівфабрикатів, сирих продуктів тваринного походження, лікарських продуктів у рідкому вигляді, трансплантатів, доставки хімічних продуктів, які потребують зберігання з урахуванням знижених температур.
3. Контейнеровоз, який розміщують до 40 т вантажу у спеціальних ємностях.
4. Тягач із причепом. Дозволяє переміщати вантажі у подвійній кількості одразу.
5. Автомобіль JUMBO. Г-подібна форма підлоги та зменшений розмір коліс дозволяють транспортувати вантажі у кузові довжиною до 16,5 м.
На що звертає увагу клієнт при замовленні автомобіля
§ Придатність автомобіля до поставленого завдання. Сюди входить вантажопідйомність, необхідність у створенні спеціальних умов перевезення (потрібний мікроклімат у фургоні, особливе кріплення вантажу, переміщення на невеликій швидкості, створення умов транспортування вибухонебезпечних і токсичних субстанцій).
§ Тривалість здійснення транспортування. Кожен рейс обмежений часовими рамками. Кожному хочеться зробити все швидше, але в деяких випадках поспіх здатний нашкодити.
§ Ступінь відповідальності за вантаж. Співробітники транспортної компанії відповідають за те, щоб перевезення пройшло успішно, товари прибутку у вихідному стані та у первинній кількості.
§ Частоту надання послуги. Є завдання, які потребують одноразового виконання. А є домовленості, розраховані на рік безперервної співпраці.
§ Професіоналізм виконавців. На цьому етапі враховується досвід виконання подібної роботи та особиста відповідальність задіяних у процесі людей.