«Вічний» хостинг - один раз платиш і назавжди - чи це можливо

40
0

Багатьом власникам веб-ресурсів відомі лише два варіанти розміщення сайту в Інтернеті – платний та безоплатний. Перший варіант передбачає оплату послуг інтернет-провайдера рівними частинами, причому, наперед. Розмір однієї частки залежить від об`ємів наданих сайту ресурсів.

Другий варіант, у більшості випадків надає обмежені ресурси для сайту та має декотрі незручності для їх замовників, наприклад, додаткові умови використання хостингу. Проміжним варіантом можна назвати, так званий, «вічний» хостинг, котрий передбачає єдино разову оплату на весь період оренди хостинг-площадки. З`ясуємо можливості використання такого хостингу для різних типів Інтернет-проектів.

Характеристики «вічних» хостинг-площадок

У загальних рисах, вказаний вид хостингу ненабагато відрізняється від звичайного платного. Однак, все ж таки тут є декотрі обмеження, стосовно технічних можливостей таких площадок. Зокрема, до хостинг-планів такого виду хостингу, зазвичай, не включаються виділені фізичні сервери. Це обумовлено значним рівнем затрат для хостинг-провайдера на їх облаштування та технічну підтримку. Це, мабуть, одне з небагатьох серйозних обмежень для «вічних» площадок.

Що ж стосується надання віртуальних серверів та звичайного віртуального хостингу, то тут є достатньо широкий вибір для замовників послуги. Наприклад, хостинг-провайдер HyperHost – https://hyperhost.ua/uk/lifetime_hosting – надає три варіанти розміщення сайтів на умовах «вічного» хостингу: «Міні», «Базовий» та «Комфорт». Відмінності між ними полягають у різних розмірах дискового простору для збереження файлів та кількості підтримуваних сайтів. І, відповідно, сума єдино разової оплати по кожному з вказаних планів також відрізняється. Що стосується інших характеристик планів, наприклад типів та версій програмного забезпечення та панелей керування, то вони такі ж самі, як і на платних хостинг-площадках.

Технічна підтримка сайтів фахівцями провайдера тут також передбачена, однак, з деякими обмеженнями. Зокрема, це стосується терміну її надання на безоплатній основі. Такий термін залежить від політики хостинг-компанії та її можливостей. Термін може становити, навіть, декілька років, як, наприклад, у вказаного вище провайдера. А може бути й значно коротшим. Але позитивним моментом є те, що, навіть, по закінченні вказаного терміну завжди можна замовити технічну підтримку у якості додаткової послуги.

Декотрі з хостерів можуть, навіть, включати до своїх хостинг-планів надання безкоштовного домену для сайту терміном на один рік. І це дуже приємна новина для більшості підприємців – початківців та неприбуткових організацій.

Для яких веб-сайтів підійде «вічна» хостинг-площадка

Як вже зазначалося, «вічні» платформи мають свою специфіку та декотрі обмеження, котрі обов`язково треба враховувати при їх підборі для визначеного Інтернет-проекту. Основними критеріями для використання вказаної платформи буде відповідність сайту наступним параметрам:

  • Рідко змінюється контент;
  • Нема причин для частої модернізації;
  • Незначний та сталий розмір «запланованої» цільової аудиторії;
  • Не планується у подальшому значного розширення веб-ресурсу.

Це основні параметри сайтів, хоча можуть бути і додаткові. Взагалі ж, повинен бути комплексний підхід, котрий також враховує стратегічний план розвитку веб-ресурсу та орієнтовний розмір його аудиторії.

Отже, вкажемо типи Інтернет-проектів, для котрих може підійти один з планів «вічного» хостингу:

  • Сайти-візитівки артистів, маклерів, брокерів, спортсменів, художників, репетиторів, психологів та музикантів;
  • Веб-ресурси урядових, суспільних, благодійних та некомерційних установ та організацій;
  • Веб-проекти навчальних курсів, зокрема, гри на гітарі або гармоні, плетіння кошиків, малювання, різьби по дереву, автошколи.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також