Від сьогодні директорів шкіл обиратимуть за конкурсом

16
0

Відповідний наказ підписала міністр освіти Лілієя Гриневич.

Типове положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти затверджено Міністерством освіти.

Цей документ визначає загальні засади проведення конкурсів на посаду керівників державних або комунальних закладів середньої освіти.

Відтепер рішення про проведення конкурсу має ухвалюватись засновником школи у трьох випадках: одночасно з прийняттям рішення про створення нового закладу, не менше ніж за два місяці до завершення строкового трудового договору, укладеного з керівником школи або впродовж десяти робочих днів з дня дострокового припинення договору з керівником відповідного закладу загальної середньої освіти.

На сайтах засновника та закладів освіти мають заздалегідь оприлюднюватися оголошення про проведення конкорсу.

Проведення конкурсу здійснюватиме спеціально створена конкурсна комісія, чисельність якої може становити від 4 до 16 осіб.

Для участі у конкурсі кандидати на посаду директора школи мають надати автобіографію або резюме, документ про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), підтвердження стажу педагогічної діяльності не менше трьох років, мотиваційний лист та інші документи, які підтверджуватимуть професійні або моральні якості учасника конкурсу.

Документом визначено, що конкурсний відбір має здійснюватись за результатами перевірки на знання кандидатами законодавства у сфері загальної середньої освіти та Концепції реформування середньої освіти «Нова українська школа», перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання та публічної презентації плану розвитку школи.

Крім цього, проведення конкурсу повинно супроводжуватись відеофіксацією та за можливості відеотрансляцією з подальшим оприлюдненням відеозапису.

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

Визначення переможця конкурсу має бути здійснено конкурсною комісією впродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору.

Призначення переможця конкурсу на посаду та укладення з ним строкового трудового договору відбуватиметься протягом трьох робочих днів з дня визначення переможця.

 

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також