Від цього не застрахований ніхто

5
0

На Закарпатті протидіють незаконному поглинанню підприємств

     Днями відбулося третє засідання регіональної робочої групи з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств (рейдерству).

     Збір інформації про протиправні поглинання, максимальна допомога і регулювання питань у сфері корпоративних прав учасників господарських товариств та інвесторів органами державної виконавчої служби і правоохоронними органами, надання консультативних рекомендацій щодо шляхів подальшої роботи з вирішення конфліктних ситуацій — неповний список завдань регіональної робочої групи. До її складу входять керівники профільних управлінь облдержадміністрації, представники правоохоронних органів, прокуратури, обласного територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку тощо.

     На третьому засіданні розглядалися питання ВАТ „Яворник”. Колись прибуткове підприємство тепер не сплачує податки, є банкрутом. Попередньо визначено наявність ознак протиправного захоплення або поглинання.

     На ВАТ „Ільницький завод механічного зварювального устаткування” визначено наявність ознак протиправного захоплення або поглинання, прийнято рішення направити відповідні висновки щодо ситуації, яка склалася на заводі, Міжвідомчій комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств, — каже секретар робочої групи Ганна Ємець.

     Не оминули і тячівське підприємство ВАТ „Кордон” . Тут виник конфлікт між працівниками, що проживають у гуртожитку, та керівництвом товариства. Оскільки на даний час  ухвалою Вищого господарського суду заборонено до закінчення касаційного провадження у цій справі чинити будь-які дії щодо розпорядження відносно спірної будівлі гуртожитку, робити висновки можна лише після рішення суду.

     Для більш повного та об’єктивного вирішення питань на наступні засідання представники регіональної робочої групи з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств планують залучати до розгляду конфліктних ситуацій представників зацікавлених сторін, повідомляє управління інформації та зв’язків із громадськістю облдержадміністрації  

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також