Відбувся черговий суд над контрабандистом, що на смерть збив прикордонника. Слухали аудіодокази

6
3

Засідання, яке відбулось 28 січня у Рахівському районному суді, тривало близько 5 годин.

Цього разу на засіданні було розглянуто всі відео та аудіодокази, які слідство надало суду. На одному з записів чітко чути, як чоловік говорить іншому, що переїхав прикордонника.

"Я переїхав пограничника...все, більше нічого тобі по телефону не кажу...подзвони тому...бабки у нього 15 штук..імили пацана з 15 штуками...я не встиг, вони два на мене наскочили та я....", - так звучать обрізки фраз чоловіка представлених на суді.

До речі сам обвинувачений свою провину не визнає. Місцевим журналістам він підтверджує, що був за кермом, але коментарів не дає.

Як раніше писало Mukachevo.net, 17 листопада 2018 року трагічно обірвалося життя молодого офіцера, сина та батька двох маленьких дітей.

Прикордонник Вадим Березенський очолював відділ прикордонної служби "Ділове". Під час заходів спрямованих на припинення чергової спроби переміщення сигарет через кордон, на Вадима здійснив наїзд автомобілем один з організаторів тютюнової контрабанди.

У результаті наїзду офіцер-прикордонник отримав тяжкі травми та, не приходячи до свідомості, помер у лікарні.

Дивіться по темі:


Коментарі

О
Олександр

шо удаляєте коментарії, ЗАБЛОКІРУЙТЕСЯ НА ОКТЕМА,

Г
Горват

Тепер 100% відсотків перекваліфікують справу. По факту це дтп шо призвело тяжкі тілесні або смерть постраждалому. Се стаття до 5 років , помали отсидить на Сізо 3 тай вийде. Наразі не одного приведеного факта що це був контрабандист. Є лише то шо він був водієм, до якого якісь бандити спробували залізти в автомобіль , та від іспугу він дав погазам.!!

И
Иван

На 90% винуватий той офіцер що помер. В тому справа , що їм видали табельну зброю, офіцер мав стріляти, а по факту офицери та погранці ловлять , та нараз кажуть авать гроші , авать ми тя здаєме. Офіцер думав ємити , бо там кеш нормальний, покачати от чоловіка мало гроші а пак отпустити, но водітель нездався та недавав себе зловити. Офіцер мав стріляти а не на бабло вестися.

Читайте також