Відчути себе воїном АТО: в Україні 2021 року виходить відеогра на реальних подіях (ФОТО)

2
8

В Україні створили відеогру, що базується на історіях українських військових із фронту. Вона отримала назву "The Point of No Return" («Точка неповернення»). Усе, що бачитиме гравець, не є вигадкою, а лише демонстрацією того, що довелося пережити нашим захисникам.

"Відеоігри часто бувають жорстокими, з поєдинками і кровопролитними боями. Але "Точка неповернення" створена українським візуальним дизайнером Олексієм Фурманом, не схожа на більшість з них", - повідомляє Euronews.

Гра створена в популярному стилі RPG (рольова гра), але, на думку її розробників, це дещо інше, ніж класична військова гра.

Фактично, в основу сюжету лягла історія однієї людини, а зображує вона будні звичайного бійця АТО (пізніше ООС). Показана вона із самого початку — з прийняття рішення відправитися на Донбас для захисту країни.


Проект покликаний зламати емоційні бар'єри між тими, хто воював, і тими, у кого немає такого досвіду. Відкрити людям, які не були на війні (і в першу чергу рідним і близьким українського воїна), що вони пережили, через що пройшли, щоб допомогти їм впоратися з післявоєнним важким станом.

"Ви граєте за людину, яка приймає рішення вступити в армію і відправитися в зону бойових дій, - розповідає Олексій Фурман. - А потім знаходиться вже в зоні бойових дій, проводить там чимало часу, і повертається додому з психічною і фізичною травмою".

Фурман зазначає, що гра спрямована на подолання емоційних бар'єрів між тими, хто воював, і тими, хто ні.

"Те, що я намагаюся зробити - це свого роду наведення мостів між ветеранами війни та досвідом, який вони пережили, з людьми, які не були в зоні бойових дій, які не знають як це бути під мінометним обстрілом щодня", - каже розробник.

Події відбуваються на сході України, де ось вже багато років триває збройний конфлікт між проросійськими сепаратистами і українською армією. Розробники використовували досвід кількох реальних персонажів, їх історії об'єднані. Гравець може вибирати різні варіанти розвитку подій.

Одним із справжніх персонажів гри є Дмитро Бондар, колишній військовослужбовець, який допоміг озвучити "Точку неповернення". Бондар також зіграв свою роль у забезпеченні того, щоб візуальні ефекти гри були максимально наближені до реальності. Це реальні зображення з місця бойових дій, включаючи природу, місця розташування та зброя.

Олексій Фурман - візуальний сторітелер, фотограф, продюсер, який провів не один день з бійцями української артилерії влітку 2015 року, а потім працював над фотоісторією “Життя після поранення”, яка була відзначена на багатьох фотоконкурсах по всьому світу. Також Олексій був продюсером документального проекту у віртуальній реальності “Aftermath VR: Euromaidan” про найстрашніший ранок Революції Гідності - 20 лютого 2014 року.

Проект вартістю близько 30 000 доларів профінансував і підтримав Український культурний фонд. "Точка неповернення" буде офіційно представлена восени 2021 року. Вона буде безкоштовною.



Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!



Коментарі

Н
Нижньоворітець

Поки не полюбите ту країну в якій живете, то ніколи не заживете добре. Бо не можна створити щось добре, маючи ненависть. Не уявляю собі які муки переживаєте живучи тут і ненавидячи одночасно того місця де живете. Христос Рождається! Миру Вам!

V
Volodymyr

Такой воно ҐАВНЯЧЕВО.НЕТ. як пишеш комент про немитих модьорів і їх братів циґанчуків так комент модерувуть, а як про АТОшників херню пишуть так всьо ЗБС

ДН
до нижніх

Де мова про АТО - там зразу русня збіглася як петухи на комбікорм.

А
Алиса

Д.Б!

Н
Немадяр

Буде міссія де треба подбити боїнг, і пару 9ти етажок?

;
;)

Всі «котли» в грі присутні теж? Реальні події...

Р
Рем

Е рiвень « вiвцi на майданi “ ??? Рiвень « полуниця польська « ?)

Ю
Ю

На яркому рiвнi « котел «?

Читайте також