Відео про те, як голова ОДА вивчав проблеми Воловеччини (ВІДЕО)

10
0

Новопризначений голова обласної адміністрації продовжує вивчати наболілі проблеми краян. У рамках виїзної наради у Воловецький район Василь Губаль провів свій перший прийом громадян на новій посаді.

Матеріальна допомога, війна за нерухомість, створення нових робочих місць – основні проблеми з якими зверталися Волівчани до голови адміністрації. В У більшості громадян, які прийшли на прийом, проблеми стосувалися розподілу майна. Чимало людей просили матеріальну допомогу. Наприклад батько, який просив гроші на лікування 11-ти місячної хворої дитини. Одноразову допомогу виписали практично всім, та за словами голови ОДА Василя Губаля проблеми одна матеріальна підтримка не вирішить. Тому всерйоз перейнялися питанням працевлаштування громадян, адже більше половини присутніх на прийомі скаржилися на безробіття. Шукає роботу та прихисток і мати-одиначка з Луганщини, яка приїхала до Закарпаття нещодавно.

Аби отримати соціальну підтримку, жінці, яка зараз проживає на Закарпатті, порадили зробити тимчасову реєстрацію, оформити відповідні документи. Питання доріг та в загальному інфраструктури селища Воловець також піднімали на прийомі. в селі Ялове нарікають на роботу кар’єру, де видобувають камінь: мовляв, через вибухи тріскає земля і внаслідок зникає вода. Заяву закарпатця спрямують у відповідні служби для вивчення. Зі всіма проблемами пообіцяли розібратися на місцевому чи навіть обласному рівні. До слова, Воловеччина – перший район, де голова адміністрації провів виїзний прийом громадян. Наступного тижня виїзний прийом голова адміністрації проведе на Рахівщині. Проводжитимуть виїзні колегії та прийоми щотижня у різних районах Закарпаття.

М-Студіо

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також