Відійшла у вічність дружина екс-мера Мукачева Людмила Ленд‘єл

8
4

Сьогодні, 31 січня на 74 році життя відійшла у вічність колишній працівник управління праці та соціального захисту населення Людмила Ленд‘єл.

Про це повідомляє Мукачівська міська рада.

Колектив Мукачівської міської ради, виконавчого комітету, його структурних підрозділів та редакція Mukachevo.net висловлює щирі співчуття з приводу смерті дружини колишньому Мукачівському міському голові Ленд’єлу Золтану Золтановичу та його родині.


Людмила Іванівна після закінчення середньої школи розпочала трудову діяльність працівницею заводу “Мукачівприлад” та заочно навчалася у Львівському політехнічному інституті. Згодом працювала на посаді інженера-технолога у відділі головного технолога заводу.

З 1995 року працювала спеціалістом відділу субсидій виконкому міської ради та спеціалістом управління праці та соціального захисту Мукачівської міської ради. Була надзвичайно працьовитою, енергійною, порядною та щирою людиною, яка завжди допомагала колегам по роботі та мешканцям міста.

Прощальна панахида відбудеться 02 лютого о 13:00 годині у приміщенні Будинку ритуальних послуг на Центральному кладовищі по вулиці Томаша Масарика.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

М
Мукачевка

От всего сердца скорбим и выражаем соболезнование семье Золтан Золтановича в связи со смертью Людмилы Ивановны. Будем помнить о ней как о прекрасном, душевном и добром человеке. Пусть Господь примет ее душу в Царсвие Небесное.

L
Laci

Nyugogyonn bekeben. Oszinte reszvetem

Б
Будапешт

Выражаем искреннее соболезнования всей прекрасной семье Лендьел,в связи с конечной дорогой Людмилы Ивановны. Она навсегда останется в наших сердцах. Золтану Золтановичу желаем в эти тяжёлые минуты силы и здоровья. Ваши искренние друзья из Будапешта

І
Іван

Наші щирі співчуття Золтану Золтановичу та його родині! Царство Їй Небесне!

Читайте також