Блогер Іван Мельничин надів обручку коханій вчора, високо у горах на полонині. Звісно, дівчина сказала – "так".
Failed to process content
Блогер Іван Мельничин надів обручку коханій вчора, високо у горах на полонині. Звісно, дівчина сказала – "так".
Failed to process contentтема свєткиної мохнатки не розкрита
давніше, років 15...20 тому, не було тілько юзерів інтернету і хто писав були май культурні. тепер кожний неошколований смоляк намагаєся накнопати більше пошлятини аби відзначитись у сайті... про таких кажуть: кібись не писав - то впозірував би за розумного, а так видно твою тупість... Ciao....
Підписуйтесь на мене в інсті
Тот полупокер,то циганкам шліфує...то бабок ганяє..
Шкода дівча. Тікай дитино!
Що за недороблене чм@ ? Дівчино , здай ті 2 грами золота з домішками в ломбард і втікай від цього дурбецала . Які батьки такі й їх вибл@дки.
Даже цікава новина???>?
То муніципальчик що бабок ганяє по тротуарах які продають городину. Його зелені не можуть забрати бо він в органах. За одно став блогером.
На днях і я піду на Франка. Поглядаю даяку Ержіку айбо Моріку-нені... Хочу теж слави.
Ко се такий? Не знаю, но щастя!
Коротко. Хворі люди. Но вони так щасливі.
риганина якась
Повнicтю погоджуюсь з коментатором Загублений свiт. Блогер це нiяка не професiя, а тупа показуха свого нiкчемного, нiкому не потрiбного життя. Iншоi думки про людей якi знiмають дiйсно цiкавi, пiзнавальнI, повчальнi матерiали, а не хворий клоун який др...мбать Светку, та йому подiбнi.
Я думаю ви пишете за тих людей що залишили свої коментарі нижче. Неможливо не погодитися...це дійсно якась хвороба. Замість того шоб промовчати, треба обов'язково виплиснути отруйну слину. Шкода нормальних, кому доводиться жити в цієї спільноті.
Креативненько)))) Даже би ми два сякоє не придумали. Парада, щастя молодим)
Світ хворіє із за таких людей!
А шо,светкина лохматка,уже нидобра!?
Що це за професія блогер? Раніше цих гіперактивний і хворих на манію величі лікували примусово у дурці. Це психічне відхилення - кожний свій й пук розповідати всім. Манія величи в додаток - ти букашкау цьому світі навіть в маштабах Закарпаття, кому цікаво твоє життя, що ти їв, що ти робив, коли спав і коли срав. А ЗМІ публікуючи новини про цих хворих лише робить рекламу їм сере молоді, яка завжди шукає кумирів для послідувала. Раніше діти хотіли бути міліціштами, лікарями, викладачами, пілотами, робити щось корисне для суспільства, а зараз мріють бути блогерами, коучерами і іншим суспільно некорисним прошарком суспільства.
Вже одній робив пару років тому. Шо ся стало?
Ану де цей шептун живе хто знає? Принесемо йому повістку на медкомісію. Там буде відосіки знімати, піднімати бойовий дух!
Має гроші. Може уже і інвалід. Блоггер. І родич у комусь
Питання досі відкрите: чому він не у воєнкоматі?
А шо патли на голове уже нема чим помити і якусь хоч спідницю натягнуть на ноги?
З таким скотством далеко зайдем! Чи не мадяр то? Українець такого не зробить у той час, коли гинуть його воїни.
Я думав циганці Светі, так не інтересно
Се тот дурік шо раді просмотрів у Тік Тоці ціиганку повіз у Буковель?
Шо за репер?удкіть?
Что за бред 2???>?
А Света сказала так но типирь буде вун вона і їх тилифон
олень справжній то жахіття неадекватне.
Тисячі хлопців віддають своє життя на передовій, але ви чомусь написали про цього паскудного трутня - любителя грязних циганок
Йсе що за дрищ?
В той час коли ціла Україна скидуєся на дрони і тепловізори цей ґандон вкладав гроші у циганку Свєтку. І тішився цим
Мало про кого достойного можна написати? Про молодих хлопців що в ТРО чи ЗСУ!!!А не про лоха який на циганці гроші заробляв
Ліпше би Светці зробив. Стільки часу і грошей на неї потратив дурімар
Які щирі і доброзичливі коментатори, вміють розділити радість ближніх, підтримати, порадіти за когось. І не дивно що все "ЦЕ" їм повертається сторицею.
навіщо про цих недоблохерів писати в новинах області це нікому не цікаво нехай вони там хоть в жопу один одного чпокають
Розбив Свєтці серце... А може на весілля запросить?
Чому він не у воєнкоматі?