Відсутність грошей та депутатів: як влада пояснює бездоріжжя на Хустщині (ВІДЕО)

7
2

Про протести та відсутність ремонту доріг журналістам прокоментував в. о. голови Хустської РДА Михайло Попович.

Раніше Mukachevo.net розповідало, що 20 січня, через бездоріжжя активісти перекрили в'їзд до Хуста.

Як зазначив журналістам в. о. керівника Хустщини Михайло Попович, коштів на ремонт не має, а ті, що були, "розібрали" депутати на дороги у своїх округах та селах.

— В першу чергу обласними депутатами вибивалися кошти на ремонт тих доріг, які належать до округів тих депутатів і який пролобіював фінансування, — додає в. о. голови Хустської РДА.

Більше про ремонти доріг та бездоріжжя дивіться у відео "Правда Є".


Нагадаємо, 24 січня, під час отримання хабаря, затримали керівника облавтодору Закарпаття.

Коментарі

М
магдалині

Кошти йдуть у різні бюджети, а з тих бюджетів розподіляються. Розподіляють ті, за кого проголосували люди, тобто депутати є представниками людей і провідниками їх вимог. Ідіть будь-те добрі до того, за кого ви голосували і питайте скільки він пролобіював на ремонт вашої вулиці. Доречі ваш депутат - Лунченко проживає в місті Хуст Закарпатської області. А якщо ви до нього попасти не можете і в очі жодного разу не бачили - то ваша проблема, бо ви самі його обрали. Якщо можете до нього попасти і запитати напряму де кошти, то він відповість, що їх немає або недостатньо і щось файноє придумає. Проблема також ваша, бо налоги ви платите, і бензин купуєте не на лівих заправках, а значить гроші мають бути. Значить ваші депутати (сільські/обласні/у Верховній Раді) не можуть пролобіювати ваші інтереси, а для чого тоді було їх обирати? Самі ж обирали і доречі Лунченко вже років 10 у Верховній Раді - починав з Тимошенко у партії, значить добре працює і виборців влаштовує, що його переобирають.

М
магдалина

А де діваюся кошти на дороги, сплачені тими ж селянами які їздять по цим дорогам, кошти сплачені за бензин.Машин стільки що не можна проїхати, всі заправляються топливом а там гроші і на дороги, чому цим питанням занимається СБУ а не ті служби які мають цим ділом заниматись.Чому немає звіту цих служб перед районною адміністрацією

Читайте також