Відзначені нагородами обласної ради

7
0

з нагоди Дня туризму

За вагомий особистий внесок у розвиток сільського туризму в області та з нагоди Дня туризму голова обласної ради Михайло Кічковський своїм розпорядженням відзначив Почесними грамотами кращих працівників галузі. Зокрема, голову Закарпатського обласного центру сприяння розвитку сільського туризму Валерія Шевченка, господарів садиб с.Лазещина Рахівського району Марію Васильчик й Михайла Куриляка, господаря садиби селища міського типу Воловець Сергія Григу та господиню садиби у с. Ганичі, що на Тячівщині.


    За вагомий внесок у розвиток туристичної галузі області, високу професійну майстерність Почесними грамотами облради нагороджені директор товариства з обмеженою відповідальністю «ЗАКАРПАТЕКСПО» Петро Голіцин, директор Закарпатської філії Київського славістичного університету Людмила Несух, декан географічного факультету УжНУ Степан Поп, директор Центру українсько-угорського регіонального розвитку Йосип Торпої, старший викладач кафедри економіки та природничих дисциплін Закарпатської філії Київського славістичного університету Олександр Герендаші-Котіш.


     З нагоди Дня туризму Грамотою обласної ради нагороджено головного спеціаліста відділу з питань туризму і курортів головного управління з питань європейської інтеграції, зовнішньо-економічних зв"язків та туризму ОДА Іванну Касинець.


    З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек за вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи області, комплектування і збереження книжкових фондів Почесною грамотою облради вшановано директора Берегівської міської бібліотеки Віру Швед.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також