Віктор Балога: У нас - найсильніший склад кандидатів

11
0

Він також зазначив, що поки він не квапився б ділити портфелі, у тому числі й керівника уряду

“У Блока “Наша Україна – Народна Самооборона” – найсильніший склад кандидатів серед усіх учасників парламентських перегонів, - сказав голова Виборчого Штабу Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона”, голова Секретаріату Президента Віктор Балога в інтерв’ю газеті “Киевские ведомости”, відповідаючи на запитання, чи не виникне ситуації, коли буде три кандидати на посаду прем’єра. - Запитання про кілька кандидатів на посаду Прем’єр-міністра України тільки це підтверджує. Такі припущення свідчать, що наша політична сила, на відміну від конкурентів на виборах, має широкий кадровий резерв для заміщення посад у владі з метою реалізації програми Президента Ющенка та виконання зобов’язань, взятих Блоком під час виборчої кампанії”.

“У нас є достатньо професійних кадрів, здатних ефективно працювати і в уряді, і в парламенті. Ці люди - фахівці із внутрішньої та зовнішньої політики, у соціальній, гуманітарній та правовій сферах. Всі вони у владі далеко не новачки і вже довели свій професіоналізм”, - сказав Балога.

Балога також зазначив, що поки він не квапився б ділити портфелі, у тому числі й керівника уряду. “Врешті-решт, вмотивовані амбіції, які мають політики з “НУ-НС”, ніколи не керуватимуть нашими діями, - запевнив Балога. - В основі кадрових пропозицій Блоку буде політична відповідальність і логіка”.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також