Віктор Орбан: "Угорська громада Карпатського басейну – на порозі великої епохи"

4
2

В Угорщині вступає у активну фазу виборча кампанія. Це яскраво підтверджує дії та риторика основних гравців та претендентів на крісла в угорському парламенті - провладної партії "Фідес" (Fidesz) та радикальних націоналістів "Йоббік" (Jobbik). В тому числі їхні потуги "захистити права" закордонних угорців в країнах Карпатського басейну.

Прем'єр-міністр Віктор Орбан дав велике інтерв'ю виданню "Кроніка", в якому пообіцяв вже у найближчий час надзвичайний розквіт угорців Карпатського басейну. "Ми стоїмо на порозі великої епохи", - зазначив Орбан. Звісно, це стане можливим, за його словами, якщо виборці віддадуть голоси альянсу Fidesz-KDNP.

Зокрема угорський прем'єр пообіцяв, що одним з найвидатніших досягнень найближчих років стане розквіт кожного, навіть найвіддаленішого села, де мешкають угорці.

Орбан заявляє, що "Фідес" в цілому виконав програму дій за останні чотири роки. Тобто на його думку вдалося підняти економіку за рахунок розвитку підприємництва, а також захистити і підтримати угорські сім'ї.

– Я вважаю, що умови в сім'ях, де виховують дітей, тепер є менш обтяжливими, ніж чотири чи вісім років тому, – зазначив він.

Ще одна річ, яку здійснив уряд на думку Орбана, - це національне об'єднання. Він каже, що країна не може бути успішною, якщо їхні громадяни за кордоном живуть гірше, ніж у рідній країні. Віктор Орбан зазначив, що закордонні угорці тепер вважають, що їхня батьківщина стала набагато сильнішою і завжди може прийти на допомогу.

Четверте, за словами Орбана, - вдалося збудувати національну зовнішньополітичну політику таким чином, аби вона служила національним цілям.

Він зазначив, що Угорщина залишається членом ЄС та НАТО лише в інтересах угорської нації. Орбан запевнив, що уряд не відмовиться від своєї антиміграційної політики. "Ми хочемо мати угорську Угорщину", – зазначив Орбан.

Він вважає, що країна, де значну частину складають іммігранти не може нормально розвиватися, адже це несе багато ризиків. "Ті, хто вболіває за майбутнє для своїх дітей, і не хочуть жити в змішаній популяції, нестабільній громадській безпеці, під загрозою терористичної загрози, я закликаю вас підтримати нас на найближчі 4 або 8 років", – закликав виборців Орбан.

Він також звернувся до закордонних угорців не зволікати та вчасно зареєструватися для участі у виборах і не лишати це на останню хвилину.

"Я закликаю всіх угорців віддати голоси - заради ще більш прекрасного спільного угорського майбутнього", – сказав прем'єр-міністр.

Він наголосив, що Угорщина успішно втілює програму економічного розвитку на всіх своїх прикордонних територіях, для того, аби допомогти кожному угорцю.

В цьому контексті згадав Закарпаття, де впроваджується "Програма Еде Егана" за підтримки угорського уряду. Подібну програму мають намір втілити також у румунській Трансильванії та Словаччині.

В якості зразкового прикладу для закордонної угорської громади Орбан назвав автономний край Воєводина у Сербії. Однак зауважив, що співпраця з Румунією останнім часом ускладнилась. Але запевнив, що уряд у найближчий час запропонує "пакет співпраці, зосереджений в першу чергу на економіці, який може бути цікавою для Румунії, угорців Румунії та їхньої материнської країни".

– Я переконаний, що вся угорська громада Карпатського басейну стоїть на порозі великої епохи, тут будуть відбуватися великі речі... Угорські сім'ї стають більш сильними, ніж десять-п'ятнадцять років тому... Відтепер вже не ми будемо радіти, якщо хтось даватиме нам роботу, навпаки самі угорці надаватимуть робочі місця іншим угорцям на конкурентноспроможних європейських підприємствах, – зазначив Орбан.

Він також додав, що угорці нині знаходяться на підйомі і матимуть хороше майбутнє, що робить співпрацю з ними бажаними для всіх. "В інтересах румунських, словацьких, сербських та українських громадян будувати добрі відносини з такою великою країною, як Угорщина", – вважає Орбан.

Коментарі

БП
Бувший патріот

Назад за Урал цих виродків. Занадто високої думки вони про свою "велику угорщину".

Л
льотчик

1. Вибори в Угорщині в травні 2018 року. 2. Орбан скромніше цього - не говорить, що велика країна, так як знає що це не так. А ось те що здатна, цілеспрямована з талановитими людьми - так, а він в цьому і прав. 3. Погані у Вас перекладачі редакція.

Читайте також