Вільхівка досі плаває. Мешканці села не вірять у компенсацію (ВІДЕО)

7
2

Сьогодні вода вже спадає, звільнилася дорога, але декому досі доводиться діставатись власних осель на човнах.

Мukachevo.net розповідало, що люди взялися навіть блокувати трасу Мукачево – Рогатин, аби змусити нарешті владу направити до населеного пункту техніку для відкачування води.

Затопленими виявилися близько 50 будинків. Чимало з постраждалих розповіли, що їх в суботу ніхто з будинків не евакуйовував, вони тікали до родичів самі, прихопивши цінні речі та худобу.

Люди розповіли журналістам Вікна-новини якщо б вони знали, що прийде велика вода, врятували б хоч щось.

Сільський голова села Вільхівка Василь Брич каже збитки підраховуються, але зробити це обіцяють за кілька тижнів. Тоді і розкажуть, як і коли видаватимуть компенсацію. Хоча, мешканці Вільхівіки у допомогу не вірять.

— Ніхто, ніколи, нічого не допомагав. 2001 була вода нічого не дали, 1998 була вода теж нічого не дали, - розповідає мешканка села.  

Коментарі

Ц
ЦІМБОР

Правду маєш Американтош . Уткі сього маскаля утігли ? Котрому вто такоє в голову зайшло ? А што до нашьіх ,то іх ни попралявут ,а толмачать , бо знавуть ош іх на Вкраіні ни порузумівуть . Уд себе додам , кіть дачимись людьом и поможуть то вто будуть дуже малі гроші , копийкьі .

А
Американтош

Де такого голову РДА на Іршавщину взязи, він ся файно розуміє у проблемах. Одно не розумію чому коли по маскальськи говорить не пишуть знизу субтитри, а наших поправляють

Читайте також