Вінчуєме Вам, добрі люде: Закарпатський народний хор презентував святкову програму (ФОТО)

3
2

Виступ підготували понад 70 артистів.

"Вінчуєме Вам, добрі люде!" — таку новорічно-різдвяну програму презентував 27 грудня, Закарпатський народний хор. Артисти вирушили від обласної філармонії, пройшли пішохідним мостом, далі попрямували до площі Петефі. Пише Суспільне.Закарпаття.

Фото: Суспільне Закарпаття

За словами художньої керівниці колективу Наталії Петій-Потапчук, виступ підготували понад 70 артистів.

"Ми вінчуємо, бажаємо всім присутнім, всім ужгородцям, закарпатцям, всій Україні на многая і благая літ, щастя, здоров’я у новому році, щасливих різдвяних свят. У нас і вертепне дійство тут, колядки різними мовами, танці. Звичайно, виступають наші найкращі солісти", — розповіла Наталія Петій-Потапчук.

Фото: Суспільне Закарпаття

Керівниця Закарпатського народного хору додала: "Ми проводимо багато таких різдвяно-новорічних концертів, але так, щоби біля ялинки, на відкритому просторі, все таки трошки холодно сьогодні, то це вперше, я думаю, що це стане гарною традицією".

Фото: Суспільне Закарпаття

"Дуже гарно, ми в захваті. Хочемо подивитися всю програму", — каже ужгородка Тереза Тарнавська. Також своїми враженнями поділився турист з Румунії Адріан Ковач: "Я дуже щасливий, що зараз тут. Мені подобається те, що зараз відбувається. Я тут, бо моя подруга Ірина виступає, грає. Це дуже гарно для вас і для кожного".

Фото: Суспільне Закарпаття

Фото: Суспільне Закарпаття


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Д1
до 11:28

Батерфляй ======> В ДУРКУ

Ы
Ыиаавп

Мракобесы !

Читайте також