Віталік Бутерін та його оптимістичні прогнози на 2023 рік

11
0

Те, що відбувається на криптовалютному ринку в 2022 році, не може радувати більшість інвесторів.

Багато хто налаштований песимістично. Але є й винятки із правил, наприклад, Віталік Бутерін.

Співзасновник блокчейну Ethereum очікує, що саме 2023 стане відправною точкою для досягнення нової віхи розвитку в області накопичувальних систем, на що позитивно відреагує криптовалютний ринок. Матеріал підготовлений за підтримки сервісу моніторингу Scanbit.

Про які прогнози йдеться?

Один із творців Ethereum поділився своїми деякими оптимістичними прогнозами на рік, у тому числі досягнення нової віхи в області масштабування згортки відповідно до дорожньої карти Ефіру.

Водночас він підтвердив розгортання протоколу для покращення Ethereum (EIP) 4884, що відбудеться протягом 2023 року. Необхідно зазначити, що протокол було видалено в рамках майбутнього пакету оновлень у Шанхаї, який заплановано на березень цього року.

Свої прогнози Віталій Бутерін представив 31 грудня, відповідаючи на запитання головного технічного директора Coinbase Баладжі Срінівасана. Він запитував у користувачів, на що вони оптимістично налаштовані в 2023 році. Бутерін сказав, що з нетерпінням чекає на момент, який буде досягнуто віху базового масштабування об'єднання, як зазначено в дорожній карті. Також він пояснив, що означає випуск пов'язаного із The Surge – пропозиція для покращення Ethereum (EIP)-4884.

Спочатку передбачалося, що оновлення EIP-4884 буде інтегровано в Шанхаї, пов'язані з підвищенням масштабування згортання рівня 2 перед повною реалізацією великого оновлення Sharding наприкінці наступного року.

Він також зазначив, що поступово накопичувальні пакети переходитимуть з розділу бета-версії, часто знімаючи «тренувальні колеса» до 1 етапу, посилаючись на повідомлення від 22 листопада на форумі Ethereum Magicians, де описуються три етапи моделі довіри, що базуються на тому, як реалізувалася зріла технологія проекту.

Що означають етапи оновлення?

  • Етап 0. Бутерин порівнює цей етап із наявністю «повних тренувальних коліс». Потрібно, щоб кожна транзакція здійснювалася в мережі і надавали користувачам можливість знімати активи без участі оператора.
  • Етап 1. Це «обмежені навчальні колеса», за яких має бути метод перевірки транзакцій, в якому буде схема доказу шахрайства або підтвердження дійсності, щоб приймати або відхиляти проведення транзакцій, дозволені смарт-контракти, а також головну раду безпеки для спостереження за процесом реалізації .
  • Етап 2. У цьому випадку зовсім немає тренувальних коліс і повинен мати два різні засоби перевірки шахрайства, два окремі засоби для перевірки достовірності та один кожного з них. Оновлення дозволені на даному етапі – вони повинні мати затримку понад 30 днів.

Про що ще говорив Бутерін?

В окремому посту у Twitter 30 грудня 2022 року Бутерін також прокоментував, як, на його думку, може виглядати гарне майбутнє для криптовалюти.

Він позначив низку областей криптографії, які потрібно виправити, включаючи масштабування та конфіденційність, а також взаємодію з користувачем та забезпечення більшої безпеки облікових записів для звичайних користувачів, ніж децентралізована служба.

Водночас він вважає, що платежі та децентралізовані фінанси – це частина цього майбутнього, а також нові організаційні парадигми, що ґрунтуються на децентралізованих автономних організаціях.

Враховуючи авторитет Віталія Бутерина, можна не сумніватися, що криптовалюта має велике майбутнє. А оновлення Ethereum та інших криптовалют на даному блокчейні призводять до підвищення безпеки, технологічності і, як наслідок, можливе підвищення вартості.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також