Військовий 101 Закарпатської окремої бригади Максим одружився по Skype (ФОТО)

5
1

Бійці Закарпатської ТРО наразі несуть службу у зоні бойових дій на східній частині України.

Як розповіли у Telegram-каналі бригади, під час одруження наречена військового перебувала у США.

"Побралися молодята за допомогою Skype – адже ні тисячі кілометрів, ні війна не може бути перешкодою їх коханню!", — йдеться у повідомленні 101 бригади ТРО.

У Закарпатській теробороні додали, що Максим до війни працював художником та музикантом. Він заснував артстудію, яка спеціалізується на розробці та створенні світлових, звукових, інтерактивних інсталяцій, мапінгу, роботі з VR, цифровими технологіями й мистецтвом.

Дружина Максима — художниця Леся Хоменко. Вона володарка премії Казимира Малевича. Створила серію картин про українських воїнів, які представила на Венеційській Бієнале.


Роботи Лесі Хоменко на виставці "Це Україна: Захищаючи свободу", яка відкрилася під час Венеційської бієнале 21 квітня в одній з найбільших венеційських будівель – Скуола гранде делла Мізерікордія. Фото: Валентина Ростовікова, PinchukArtCentr.

Дивіться також: Кохання переможе: Освідчення закарпатського рятувальника.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

А
артстудіo

По Скайпу? А це хіба юридично платне? ...перебувала у США - ну, то й видно, де вона наступного набралася - там таке можна: намалювала хлопців, які без кашкета салютують. По гамериках таке - ок. А військовий Максим мав би навчити наречену-дружину, що "до порожньої голови рука не прикладається!"

Читайте також