Влада Берегівщини планує оперативно підрахувати збитки від буревію в районі

8
0

У Берегівській РДА за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віталію Матію відбулося засідання тимчасової оперативної комісії з питань ліквідації наслідків стихії.

Як відомо, 17 червня Берегівщиною пронісся буревій. Шквальні пориви вітру завдали шкоди в кількох селах району.

Зокрема негода сильно пошкодила відпочинкову зону біля Дийдівського озера, а також вітер зірвав дах на сільській раді, у селі Яноші вітер пошкодив частину даху на будівлі школи, постраждали також Велика Бийгань та Бадалово.

Комісії дано доручення провести обстеження об’єктів соціально-культурної сфери, що пошкоджені в результаті стихії та провести розрахунки завданих збитків.

Участь у засідання взяли: начальник фінансового управління Олена Ваш, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Ельвіра Лесишин, начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства Євген Дуридівка, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Аіда Маргітич, начальник відділу містобудування та архітектури Тетяна Петра.

Слід зазначити, що крім об’єктів бюджетної сфери пошкоджені покрівлі в приватному секторі. Однак, скоріш за все, якщо будівлі не були застрахованими збитки їм не компенсують.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також