Влада Тячівщини обмежила освітян тільки «біло-голубими» подарунками

4
7

Останні дзвоники в районі прийшли під жорстким контролем посадовців, аби жодна з політичних сил не змогла привітати педагогів, окрім Партії регіонів.

Такі відгуки про завершення навчального року отримала редакція Мукачево.net сьогодні.

За неофіційною інформацією, за прямою вказівкою начальника управління освіти, молоді та спорту Тячівської РДА «регіонала» Довжанина право на привітання мали тільки його однопартійці, зокрема монопольне – голова Тячівської РДА Михайло Шелевер, який мітить у народні депутати.

Цю ж інформацію підтвердив у коментарі Мукачево.net і голова Тячівської РДА в 2007-10 роках, депутат Тячівської райради Василь Йовдій.

 

-- Стало вже доброю традицією, що  упродовж останніх років працю поважних людей Тячівщини завжди вшановував народний депутат України Василь Васильович Петьовка. За його матеріальної та організаційної допомоги громадам району не раз проходили свята сіл, селищ, конкурси мистецьких талантів молоді Тячівщини, численні спортивні заходи, вшановували вчителів, медиків, ветеранів, багатодітні родини, вирішували проблеми бібліотек, музеїв, шкіл, дитячих садочків тощо. 
 
От і з нагоди завершення  2011-2012 навчального року класним керівникам випускних класів загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів та загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів вручали подарунки: годинники, побутову техніку (кухонні комбайни). Адже минають роки, але завжди з глибокою вдячністю учні згадують свого вчителя — вимогливого, по-батьківськи доброго, наставника і порадника. Це він, шкільний вчитель, навчає нас писати перші літери, розуміти прекрасне, палко любити свою Батьківщину. Навчає розумного... Та чи  завжди всіх і всьому  можна навчити? 
 
Тячівщина дуже прикро вражена нинішніми діями керманичів району (голова райдержадміністрації Шелевер М.І.) у день проведення шкільного свята останнього дзвоника. Не можна збагнути, якими життєвими цінностями  керується влада, коли вдається до заборон, погроз. Чому у такий святковий день класний керівник випускного класу урочисто, в присутності колег, не може отримати подарунок?
 
Та не дивлячись на такі антипедагогічні витівки влади, представники обласної, районної рад, помічники-конкультанти, прихильники народного депутата  привітали поважних освітян від імені Василя Васильовича Петьовки. Ми вкотре повторюємо:
 
Шановні наші вчителі! За невтомну працю, за великий талант, за любов до дітей і рідного краю хай дасть Вам Бог прожити ще 100 літ і залишити у житті лиш добрий слід.
 
Цей вчинок посадовців прийміть як не відвідану ними тематичну виховну годину «Про моральні цінності людини». 
 
 
Нагадаємо, що на Хустщині представники депутата облради від ПР Степана Деркача привітали випускників однієї з шкіл від імені політика та подарували від нього математичний клас, обладнання для якого було закуплено за бюджетний кошт.

Коментарі

І
Ігор

Та я їх побив у Тересві є там тих регіоналів

Ч
ЧИСТИЛЬЩИК

Блакитна партія! Пакращення НАШОГО життя вже сьогодні! Усі за блакитну партію! За блакитне майбутнє!

11
1 1 1

Інтересно, а якби вітали лише з ЄЦ сайт опублікував цю новину????

В
Владислав

Ну,ми ще побачимо хто там прихвостень а хто такий оборотень в погонах. Щодо Деркача. Так це наглота ходити по чужим весіллям за чужий кошт.

Х
ххх

а Іван - це той Дурак із казки ????

І
Іван

ххх- це шо , розмір Шелеверового презерватива?

F
Fredy

Хто відповідає за цю "неофіційну інформацію"? Де автор? ОБС?

Читайте також