Влада Угорщини знову скаржиться державам ЄС на "утиски угорців" на Закарпатті

60
11

Угорська влада надіслала державам-членам Європейського Союзу листа з претензіями щодо України в питанні захисту угорської національної меншини.

Як повідомило "Радіо Свобода", в розпорядженні якого опинився лист, влада Угорщини повторює вимогу відновити права національних меншин угорської громади в Україні на рівень, який існував до 2015 року. Йдеться зокрема про вільне використання угорської мови в Україні та право на політичне представництво на регіональному та національному рівнях.

"Усупереч попереднім обіцянкам, потреби представників угорської громади в Україні були проігноровані, наприклад, у випадку визначення предметів, які мають викладатися українською мовою в школах угорської меншини", – стверджується в листі.

Будапешт також нарікає на зміни у співвідношенні населення після зміни меж адміністративних районів в Україні, через що вважає невиправданим мінімальні 10% представництва нацменшини для мовних прав, і вимагає свого делегата у Верховній раді.

Вимога стосовно гарантування прав нацменшин є однією з ключових для подальшого руху України в ЄС.

Нагадаємо, наприкінці січня Сійярто під час прессконференції з Єрмаком та Кулебою в Ужгороді заявив, що Угорщина хоче повернення своїй меншині всіх прав, які вона мала до 2015 року.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Х
ха

ви послухайте, шо то « неророзуміння вікторко» на днях уповів. Ош то Франція, Німищина хвора на імперіалізм, а мадярщина не така, она ся боре з буржуями…. гет ся дурних грибів наїв

ЗО
Значення окремої постаті в історії

Інколи дешевше для людства раптова смерть особи ніж мільйони понівечених долею та міжнародні витрати шалених коштів на ліквідацію наслідків дій та політики вчасно не зупиненого індивіда. Вікторіон І, не розуміє, що після другого Тріпнону, до якого він впевнено останні роки веде Угорщину, від Угорщини вже може ні чого не залишитись на мапі.

7
73

орбану - фос, сіяртові - два

V
vvv

Та хоч повністю все Закарпаття перейде на угорську мову. Та хоч всі депутати від Закарпаття будуть угорцями. Все рівно Орбан щось інше придумає. Ті претензії, що Орбан висуває - то лише прикриття інших цілей. У Орбана ціль, як у путлера чи гітлера: -"велика Угорщина". Хіба не ясно? А Євросоюз нехай організує соціальне дослідження на Закарпатті на предмет ущемлення угорців і все стане на свої місця.

V
vvv

Та хоч повністю все Закарпаття перейде на угорську мову. Та хоч всі депутати від Закарпаття будуть угорцями. Все рівно Орбан щось інше придумає. Ті претензії, що Орбан висуває - то лише прикриття інших цілей. У Орбана ціль, як у путлера чи гітлера: -"велика Угорщина". Хіба не ясно? А Євросоюз нехай організує соціальне дослідження на Закарпатті на предмет ущемлення угорців і все стане на свої місця.

*
*****

У Орбанка передсмертні конвульсії..

N
NRG

В Угорщині так само, без знання державної мови ти не можеш навіть працювати, хіба що десь на полі, і в любій іншій країні. Якщо угорці живуть на території України, навіть якщо закінчить угорську школу на відмінно, навіть якщо закінчить у Берегові угорський інститут, без знання державної мови куди він( вона) піде працювати?! Мову в любій країні треба знати хоча б на побутовому рівні. Це треба зрозуміти і нашим угорським громадянам, і орбану з сіяртом.

НГ
Но гат такоє

Но пак не пес би му губи лизав, а він му шега?!

НГ
Но гат

Тот бузерант гимбатий,най ни пиз....ть!!! Бо нико,туй угорців ни грузить. Закарпаття,усе боло інтернаціональноє,і всі жили в мирі і злагоді. Того,пі....са,добре бо отп....ти...і в рот му натолкати!!!!

В
Вася

Закарпатські мадяри, ви хочете сценарію зі сходу України?

В
вертаємеся

кіть орбанко хоче, би в Україні наші браття- мадяри робили на заводах, улиці замітали, овець дозирали, то най наш Парламент їм такоє організує. Бо без державної мови мадяри не будуть робити не у судови, не у поліції, ни бригадірствовати на заводі ( бо нараз у суд на завод подадуть, ош там немтудом керує, бо не ушиткі розумівуть мадярську). Водь мігрувати на Мадярщину. Тоєсть орбан толкових люди хоче угнати з рідної землі до себе руками України.

Читайте також