Внаслідок смертельної аварії загинув прикордонник Чопського загону Володимир Скловський

5017 7

Сьогодні вночі під час виконання службових обовʼязків на контрольному посту у Перечині загинув 45-річний прикордонник Володимир Скловський.

Сьогодні близько 5 години ранку неподалік міста Перечин трапилася смертельна аварія. 53-річна місцева жителька у стані алкогольного сп'яніння в'їхала у контрольний пост. Внаслідок ДТП загинув прикордонник Чопського загону майстер-сержант Володимир Скловський.

Військовослужбовець виконував обов’язки у складі прикордонного наряду на контрольному посту. Чоловік отримав важкі травми, від яких згодом помер у лікарні.

На момент загибелі майстер-сержанту Володимиру Скловському було 45 років, 27 з яких він віддав службі у ДПСУ. Володимир був учасником бойових дій, має відзнаку Президента України «За участь в АТО» та відомчі нагороди. Без чоловіка та батька залишилися дружина та двоє дітей.



Коментарі

НМ
На мою думку

Дуже шкода, що в глибокому тилу гинуть прикордонники, через чиїсь необдумані дії..

О
Олена

Я думаю що понесе відповідальність, біда в тому що загинула людина. Щирі співчуття близьким та рідним.

СЖ
Се жах

На передову убивцю

*
***

Нічого їй не буде! Справу затягуватимуть, відкладатимуть, і зрештою закриють без покарання. Пам'ятаєте Балажку! Може й цього разу вона...?

П
Пудлій

А што вто такоє " контрольно-ревізійний пост" ?

Ч
Чорійка

Вічна памʼять… хочете прогноз? Ніхто не понесе відповідальність за смерть прикордонника.

Ч
Читач

Співчуття рідним загиблого. Що за одна куриця п'яна?

Читайте також