Внести уточнення до “мовного” закону депутати не захотіли (ВІДЕО)

10
1

Верховна Рада відхилила заяву голови парламенту про відставку. Таке рішення підтримали 266 народних депутатів на позачерговому засіданні.

Заяву Литвин написав ще 4 липня - після того, як Верховна Рада ухвалила у другому читанні “мовний” закон Ківалова-Колесніченка.

Сьогодні ж парламентарі не підтримали жоден з 4 проектів постанов, які передбачали скасування ухвалення скандального закону. Ні одна з пропозицій не набрала більше 50 голосів. У опозиції зазначили: кількість депутатських карток, які голосують у залі, знову не співпала з кількістю присутніх депутатів.
 
Не лише скасовувати, а й навіть уточняти закон про мовну політику депутати не збирались. За пропозицію голови Верховної Ради внести зміни до "Закону про засади державної мовної політики" проголосував лише 21 депутат.
 
У чому суть проекту постанови Литвина - невідомо, це головуючий на засіданні Адам Мартинюк коментувати не захотів. Дії віце-спікера ледь не спровокували бійки у президії Ради.

                                 

Коментарі

ПЗ
патріот Закарпаття

Цим депутатам,котрі сьогодні не підтримали проект, який передбачає скасування ухвалення скандального закону треба добровільно складати повноваження, так як вони є зрадниками.Тим більше, що більшість громадян України з обуренням висловлюють своє невдоволення та гнів,що пара авторів українофобів допустилася брутальних помилок та зловживань при розробці цього дискримінаційного та розкольного закону про мови, не почувши думку громадян України!Цим самим влада продемонструвала свій непрофесіоналізм та чергову поразку.А найбільшу ганьбу заслуговує Адам Мартинюк, він ввійде в історію як псевдопатріот України, з чиєю допомогою регіонали нахабно та потайки, як ті шахраї, протягли цей антигуманний мовний законопроект.За все колись прийдеться відповідати.Перш за все перед власною совістю!

Читайте також