ВНЖ у Європі: основні способи отримання

105
0

Існує багато суперечливих думок щодо отримання документів, які дозволяють мігранту офіційно проживати на території чужої країни, особливо європейської. Універсального варіанта, як отримати заповітну карту немає, все залежить від конкретної ситуації.

Деякі країни можуть похвалитися лояльністю до іноземців та великого вибору програм, що дозволяють отримати ВНЖ у короткі терміни та за спрощеним алгоритмом. Дізнатися докладну інформацію про програми отримання ВНЖ у Європі ви можете на міграційному маркетплейсі https://iworld.com/ua.

Чому всі прагнуть отримати ВНЖ у Європі

Вигляд на проживання у країнах Євросоюзу має багато своїх плюсів:

  • перевести справу в зону із процвітаючою економікою;
  • можливість відкрити рахунок та оформити кредит у європейському банку під низьку відсоткову ставку;
  • подорож Європою без будь-яких візових обмежень;
  • медицина на хорошому рівні, вона доступна практично всім;
  • є реальна можливість вчитися самому або навчати дитину у найкращих вишах світу.

Варто згадати, що дозвіл на проживання – лише перший ступінь для набуття статусу постійного мешканця та громадянина.

Де охочіше видають ВНЖ

Кожен, кого спокушають перелічені вище переваги, ставить питання: так у якій країні все-таки простіше отримати посвідку на проживання? Неможливо відповісти однозначно, що умови участі в програмі у всіх держав різні. Частина країн не потребує притоку іноземців, наприклад, Нідерландів, Чехії, Великобританії, тому й умови отримання у них складніші. Набагато лояльніше до наших співгромадян влада Іспанії, Угорщини чи Португалії. Брати участь у таких програмах можуть усі заможні громадяни.

Способи отримання

Існує кілька варіантів, як отримати заповітний документ – дозвіл на проживання в європейських країнах. У всіх державах умови приблизно однакові:

  • за купівлю нерухомості на певну суму це швидко, а вкладені гроші легко повернути пізніше зі збереженням громадянства;
  • за інвестиції в економіку під гарантії від держави (повернення коштів за кілька років);
  • створення бізнесу та робочих місць для місцевого населення, це приваблює багатьох підприємців, адже ділове життя в Європі реальне без бюрократії;
  • шлюбний союз із місцевим жителем, які мають громадянство;
  • через оформлення трудового договору;
  • участь у програмі з возз'єднання сім'ї;
  • навчання у вузі, коледжі чи навіть на мовних курсах;
  • через угоду з організацією, яка займається науковою діяльністю;
  • за необхідності тривалого курсу лікування за кордоном (щоб не відволікатися на продовження візи).

Також видати посвідку на проживання можуть за заслуги перед країною, за волонтерство, участь у діяльності щодо збереження національної належності.

Де оформити ВНЖ

Найпопулярніший варіант – Австрія. Уряд цієї країни охоче видає документ кваліфікованим фахівцям, які змогли підтвердити свої знання та досвід. Оформлення посвідки на проживання коштуватиме круглу суму (від тридцяти тисяч євро). Отримати карту можуть заможні іноземці, проте вона їм не дає право працевлаштуватися всередині держави. Важливо мати стороннє джерело доходу та капітал на рахунку (за одного дорослого близько 20 тисяч євро).

Для робітників пропонується інша програма – блакитна мапа. Це стосується співробітників із найму на австрійських підприємців. Вони не можуть відкривати бізнес усередині країни. Трудовий контракт має бути укладено офіційно, зарплата не менш як 4 тисячі євро на місяць. Щоб надалі продовжити документ та отримати громадянство, важливо соціально адаптуватися на новому місці: вивчати мову, заводити знайомства, оформляти страховки, для дітей – відвідування школи.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також