Водій каміона, який дивом звільнився з російської тюрми, став героєм в Угорщині (ФОТО, ВІДЕО)

4
1

Після шести місяців ув'язнення в російській тюрмі Ласло Варга живим повернувся додому і зустрівся зі своєю сім'єю. Водій вантажівки називає ці довгі місяці "справжнім пеклом".

Родина та журналісти зустріли його як героя у аеропорту імені Ференца Ліста в Будапешті.

46-річний Карой Варга, водій каміона з села Нірдмедєш, області Саболч-Сатмар-Берег потрапив до російської в'язниці через ДТП, яке сталося неподалік від Москви.

Ласло на вантажівці "Мерседес" зіткнувся з мотоблоком під керуванням 60-річного чоловіка. Останній загинув.

Російський суд угорського водія виправдав. Тим паче експертиза підтвердила, що водій каміону не міг запобігти зіткненню. А загиблий росіянин був добряче напідпитку.

Однак Кароя було затримано і поміщено до ізолятора попереднього ув'язнення. Там він міг перебувати до 60 діб за російським законодавством, але слідство розтягнулося на довгі шість місяців...

Угорець не міг повернутися додому через певні бюрократичні перепони. Його сім'я задіяла всі можливі засоби для звільнення чоловіка та батька з російського полону, у тому числі зверталася до дипломатів, але все було марно... Лише нещодавно слідство по справі росіяни таки завершили і водія вантажівки відпустили додому.

Тепер він - герой теленовин, де розповідає про жахливі умови, в яких перебував довгий час, без надії на звільнення.

Коментарі

О
Олег

Русский мир- он такой...

Читайте також