Волкер заявив про відсутність прогресу в суперечці Києва і Будапешта

5
0

На думку спецпредставника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера, тиск Угорщини на Україну за допомогою НАТО — це помилка.

«Перед Україною постають важливі зовнішні виклики – вторгнення та окупація Росією. Це те, що має непокоїти кожного члена НАТО включно з Угорщиною. І я гадаю, блокування зустрічей комісії НАТО-Україна є помилкою, хоча я підтримую перемовини і розв'язання питання стосовно мови угорської меншини в Україні», — цитує Волкера після відеоконференції Громадське телебачення.

Волкер має надію, що новий президент України Зеленський вирішить цю ситуацію.

"Сподіваюся, що з обранням президентом Володимира Зеленського, рідною мовою якого є російська, але він також говорить і українською, буде домовленість між Україною та Угорщиною стосовно того, як розв'язувати питання національних меншин, їх права спілкуватись рідною мовою і одночасно забезпечити щоб громадяни України, всі вони, також вчили і використовували українську в спілкуванні. Це треба вирішити", — резюмував дипломат.

Нагадаємо, нещодавно президент США Дональд Трамп під час зустрічі підтримав політику Орбана у всіх сферах діяльності.

Також, радимо прочитати: "Троянський кінь": Будапешт стає російським шпигунським центром у Європі, - впливовий аналітик США

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також