Воротар збірної Іспанії з футболу побив 60-річний рекорд

45
0

Ікер Касільяс побив рекорд 60-річний давності, ставши автором найтривалішою "сухий" серії іспанських голкіперів на чемпіонатах світу. Касільяс перевершив досягнення, встановлене на ЧС-1950 Антоніо Рамальетсом, який не пропускав голів у протягом 282 хвилин, пише іспанське видання AS.

7 липня 2010 Касільяс залишив свої ворота "сухими" у півфінальному матчі чемпіонату світу з Німеччиною (1:0). Його "суха" серія триває вже 313 хвилин і може бути продовжена 11 липня в фіналі з Голландією. Досягнення Рамальетса Касільяс перевершив на 15-й хвилині другого тайму гри з німцями.

На чемпіонаті світу 1950 року збірна Іспанії зайняла четверте місце, і до ЧС-2010 цей результат був кращим для іспанської команди. Перемігши команду Німеччини, іспанці вийшли у фінал чемпіонату світу вперше у своїй історії. Матч Голландія - Іспанія відбудеться 11 липня і почнеться о 21:30.