Врегулювання чисельності чи розвага: Фото вбитих на Закарпатті вовків викликали обурення у мережі (ФОТО)

20
7

Днями, у мережі Фейсбук з'явилися фотографії 6-х вбитих вовків, яких відстріляли мисливці з Рахівщини, у Ясинському держлісгоспі в Чорній Тисі.

Оприлюднені фото викликали багато обурення серед людей, дописувачі почали обвинувачувати мисливців у кровожерливості. Люди дуже негативно віднеслися до вбивства тварин. 

“Мороз по шкірі від людської жорстокості і екологічної безграмотності”, – зазначає одна із користувачок Фейсбуку.

“Я розумію є така робота вбивати. Але таку кількість? І ще з таким захопленням видавати це за норму. Наш вік точно буде приречений. Так мабуть звірі б не поступили”, – додає пані Надія на цій же сторінці.

Одразу, як світлини викликали великий резонанс, а у ЗМІ з'явилися публікації з негативними коментарями, фотографії були видалені з мережі, хоча вже було пізно.

Разом з тим, були й такі, які вставали на бік мисливців:

"Вбивство це погано. Але в цьому році популяція вовків на Закарпатті зросла в п’ять разів більше норми. Багато випадків нападів на людину", "Стали попадатися взагалі екзоти типу куниць, душать птицю і жеруть тільки мозок, тушки кидають",« Перш ніж обурюватися відстрілом, уточніть, яку шкоду приносить збільшення популяції вовків понад допустимих меж", – писали користувачі.

Через деякий час ДП «Ясінянське лісомисливське господарство» відреагувало на звинувачення та пояснило причину відстрілу хижаків.

"В окремих урочищах та кварталах майже повністю винищенно оленів, козуль та зайців, чим значно знижено приріст поголів‘я фауни. Були зафіксовані випадки нападу вовків на отару овець в полонині Погарський Чорнотисянського лісництва, де за одну ніч було заїдено 16 овець місцевих жителів. До єгерської служби неодноразово надходили звернення від громад з проханням провести заходи з регуляції чисельності вовків, які загрожували і наносили шкоди господарствам місцевих жителів,  - зазначають у лісництві.

У лісництві кажуть, що через вказані вище факти 14 грудня було здійснене полювання на хижаків в результаті якого і вбили шість вовків.

Здійснене полювання – це захід з регулювання чисельності хижаків

"На кінець, хочемо запевнити всіх «захисників» хижаків, що загрози цілковитого знищення популяції вовка в Україні та на Закарпатті, зокрема, немає і не може бути, а здійснене полювання – це захід з регулювання чисельності хижаків. Адже за даними спостережень єгерської служби та загальної статистики по Україні чисельність вовка зростає, - розповідають у ДП «Ясінянське ЛМГ".

Коментарі

О
останньому

Зграя за столом льлє у писок палинку.Яка дуже тяжка охота лупнути вовка из карабіна из оптиков.Могли ся і ни хвалити сим рострільним шабашом на цілий світ.

Ф
Фоштер

Більшість, які залишили тут коментарі і уяви не мають,шо таке вовк, а тим більше коли їх ціла зграя. Ви, мягко кажучи, надивились телевізора і думаєте шо то така безобідна тварина. Декілька років тому в нас, в угіддях, орудувала така зграя, так вони до того обнагліли, шо заходили в село і задавили 3-х конів, а про собак я вообще мовчу. Такі собі, "санітари лісу".

В
вовчик

Оленів і косуль вистріляли, а вовки винуваті........ Поникайте на сесі п,яні морди, їм би стріляти по макетах.

У
Уйко

Так всі же знають то, шо наші бандити, мають за розвару полювання. І відстрілюють назване тут "Поголов'я", і це все робиться не дивлячись на заборону. Навіть коли приїжджає якиїсь чиновник, який полюбляє полювання, то для нього влаштовують його бідь-коли. Печаль, але мафія ще поки шо всюди...

Я
Ягер

В тому то и діло ,што ни має ни яких цифр . Ни кулько оленів , ни косуль , ни вовків .Кіть и публікують якісь цифіри , то вто знимавуть іх из плофона сидячкьі в канторі .

К
Конкретно

цифри зростання порайонно помісячно.

В
Вовк

Науково ця цитата :"В окремих урочищах та кварталах майже повністю винищенно оленів, козуль та зайців, чим значно знижено приріст поголів‘я фауни.", м’яко кажучи відмазка для дурнів. Вовк санітар лісу і зазвичай з'їдає хворих, слабких тварин, якщо вдається вполює здорових. Краще хай лісничі не відстрілюють всіх тих кого приписують жертвами вовків.

Читайте також