Втручатися не будуть: у НАТО сподіваються, що Україна та Угорщина владнають двосторонній конфлікт

5
13

Події, які трапилися у понеділок в Закарпатській області підняли галасу на цілий світ.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг сподівається, що Україна і Угорщина будуть здатні знайти рішення двостороннього конфлікту, пов'язаного з протестом Будапешта після проведення СБУ обшуків на Закарпатті у представника угорської меншини, який підозрюється в незаконній діяльності.

Про це він сказав у середу в Брюсселі під час відео пресконференція, яка відбулася за підсумками дводенного засідання міністрів закордонних справ альянсу, відповідаючи на питання, чи порушував глава зовнішньополітичного відомства Угорщини Петер Сійярто це питання, про що він раніше заявив.

"Я не буду вдаватися в деталі закритої дискусії на засіданні міністрів, але я можу сказати, що добре відомо, що є двостороння суперечка між Угорщиною та Україною і я сподіваюся, що дві країни будуть здатні її вирішити", - висловив надію Столтенберг.

При цьому він вважає, що сьогоднішнє засідання міністрів закордонних справ НАТО, в якому також взяв участь і глава зовнішньополітичного відомства України Дмитро Кулеба для обговорення ситуації в сфері безпеки в Чорноморському регіоні, "продемонструвало, що ми здатні продовжувати зміцнювати наше партнерство з Україною".

Раніше Mukachevo.net розповідало, про обшуки в лідерів угорської нацменшини Закарпаття, які провело СБУ в понеділок 30 листопада.


Коментарі

C
citizen

даун - мiсцевий тролль, зато модератор його не банить........ а може се одна персона?

РД
радио дурдома

"майдаун" - прикольний бот-ідіот. Нє?

О
останньому

дурак

М
Майдаун

Остання гнидо,21:00, ти і думати немаєш чим бо останню звилину горниць передавив,бандеросміття! Тібію,схроне, талпо амирицька кіби не руські в Сирії, то тубі би вже оті звірі, копоню одрізали в тебе дома! 20:41,баране коломийський, то безвіз!?То безмозг, то трьохмісячна посвідка на рабство.Тупаку чи ти ідеш у Відень оперу слухати!?

О
останньому

Кацапи теж так думають...

С
Справедливий

Україну не розглядають , як потенційного члена НАТО . Потрібні лише людські ресурси на завдання "особливого значення" в гарячих точках світу , територія для військових полігонів для тренувань , ділянки для дислокацій військових баз , на яких розміщуватимуться відповідні військові об'єкти . Все інше - балачки для біомаси , під "правильним соусом" . Ефект , від яких , бачимо у ваших недалеких коментах.

ДД
до до нижньої марги

Так тиж не вірив і у безвіз,козладоєв.А він є...

ДН
до нижньої марги

з такими як ти,усрайна вступає лиш у гавно..всіма частинами причому

ДС
до Справедливий

Україна вступить у НАТО.Іншого шляху не має,на кону державність.Або назад у московію,в безлад і брехню...

Я
Я

JUSTICE FOR HUNGARY!!!

С
Справедливий

Україна лежить в геополітичній площині для НАТО . Їх (НАТО) не цікавлять "сварки на кухні" між не основними гравцями на цьому столі.

Т
Тиби

Угу... Россия - это пацаны в Сирии, Таджикистане, Абхазия, Южная Осетия, Карабах, Приднестровье, Донбасс ... на правах "ангелов мира"

І
Іштван

НАТО це, насильство, ад, терор, та обман.

Читайте також