Виборці — не пиріг, який можна нарізати

5
0

На думку закарпатських «нашоукраїнців», людині, яка замість слугувати землякам, працювала лише на себе, немає що сказати людям

«Я спробую відповісти не своїми словами, а тими які чув від людей, що колись підтримували народного депутата попереднього скликання і сьогоднішнього обласної ради Михайла Сятиню, – сказав мер Мукачева та кандидат у народні депутати від блоку «Наша Україна Народна - Самооборона» Василь Петьовка, коментуючи заяву «народника» Сятині про те, що «Наша Україна» та БЮТ вже поділили голоси закарпатців між собою. –  Відповідь людей, які віддали свого часу за нього голос, проста: «На цей раз ми не будемо підтримувати «Народну партію» через те, що там є  Сятиня. Ми йому довірили у Верховній Раді відстоювати наші інтереси, він 4 роки відстоював інтереси Литвина і особисті. Сьогодні ж знову прийшов до нас».

На думку Василя Петьовки, після такого ставлення представнику «Народної партії» тільки й залишається  розповідати про утиски. «Як можна розділити голоси виборців? А вас, тут присутніх уже розділили? Треба говорити про реальні речі», – підсумував мер Мукачева.

«Виборець –не пиріг, який можна ножем нарізати, – додав керівник регіонального штабу блоку «НУ-НС» Іван Балога, який вважає, що таких речей, як заява Михайла Сятині, до кінця виборів буде ще чимало, однак він до цього готовий. — Коли спілкуєшся з людьми, вони стверджують, що таких речей, про які кричать політичні аутсайдери, просто немає», – підсумував Іван Балога.

Про це Іван Балога та Василь Петьовка повідомили ЗМІ під час прес-конференції, присвяченої ходу виборчої кампанії, яка відбулася 6 вересня в Ужгороді.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також