Виявлені порушення фінансової дисципліни

8
1

в управлінні праці та соціального захисту населення Тячівської РДА

       Згідно з планом роботи, працівники контрольно-ревізійного відділу в Тячівському районі  провели ревізію в Управлінні праці та соціального захисту населення Тячівської РДА з питань використання бюджетних коштів на утримання апарату управління. Також здійснена перевірка використання  виділеної з державного бюджету місцевим бюджетам субвенції на надання населенню пільг та житлових субсидій на оплату електроенергії, природного газу, послуг теплопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот, на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива, виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, виплату одноразової допомоги та використання коштів Фонду соціального захисту інвалідів. (УПСЗН Тячівської РДА). Обревізували працівники КРУ ці питання за ІІ півріччя 2005 року, 2006 рік та І півріччя 2007 року.

      Працівниками КРУ виявлено фінансових порушень на загальну суму 609 тисяч гривень. З них недоотримання фінансових ресурсів становить 6,1 тис. грн., операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат на суму 292 тис. грн., операції проведені з порушенням чинного законодавства, що не призвели до втрат на суму 178 тис. грн.. та інших порушень фінансової дисципліни на  суму 132 тис. грн.

       Серед порушень, зокрема, такі. Як з’ясували контролери-ревізори, працівники управління не здійснили перерахунок субсидій для відшкодування їх оплати, виходячи із фактичного споживання природного газу, внаслідок чого зайво виплачено субсидій по природному газу на загальну суму 46,6 тис. грн. Або ж не в установленому чинним законодавством порядку оформили відшкодування пільг за перевезення пільгової категорії громадян залізничним транспортом, у результаті чого  УПСЗН Тячівської РДА без підтверджуючих документів провело видатки „Ужгородській дирекції залізничних перевезень” на загальну суму 194,3 тис. грн.

     Ще однією ревізією використання коштів державного бюджету встановлено, що в порушення вимог „Порядку призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям”, управлінням по 350 особових справах проведено незаконну виплату державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми  на загальну суму 19,2 тис. грн.

      У порушення «Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення», управлінням проведено оплату за рахунок коштів субвенції вартість санаторно-курортного оздоровлення 13-тьом громадянам, які не відносяться до пільгової категорії населення. Загальна сума цього порушення — 21,4 тис. грн. Окрім того, шістнадцятьом особам не пільгової категорії населення, УПСЗН Тячівської РДА протягом березня-грудня 2006р. та січня-червня 2007року видано санаторно-курортні путівки на загальну суму 25,9 тис. грн., вартість яких, за даними бухгалтерського обліку, управлінням не оплачена. Ще дев’ятьом громадянам, які не мали на це права, проведено оплату пільг на суму 9,75 тис. грн. У сфері оздоровлення пільгових категорій громадян допущено ще й таке порушення фінансової дисципліни, як укладення договорів на надання послуг на санаторно-курортне оздоровлення громадян без проведення тендерних процедур (сума порушення —  152,5 тис. грн.) та ще й крім цього всього ревізорами встановлено, що управлінням незаконно видано в 2006 році 5-ом громадянам санаторно-курортних путівок на загальну суму 28,4 тис. грн., які теж не було оплачено.

     Серед інших порушень фінансової дисципліни, виявлених в УПСЗН Тячівської РДА, завищення та заниження в обліку вартості основних засобів, нецільове використання коштів.

     Вжитими під час ревізії заходами усунуто порушень фінансової дисципліни на загальну суму 172,53тис.грн.

     За допущені порушення, 4 посадові особи притягнуті до  адміністративної відповідальності. Начальнику УПСЗН Тячівської РДА направлено вимогу про усунення порушень, а також направлено Вимогу про повернення до відповідного бюджету суми субвенції, використаної не за цільовим призначенням.

       За допущені порушення бюджетного законодавства КРВ в Тячівському районі  ініційовано застосування фінансових санкцій   на зупинення операцій з бюджетними коштами  терміном на 30 днів.

      Матеріали ревізії направлено в прокуратуру Тячівського району для розгляду, вжиття заходів та притягнення винних до відповідальності, повідомили з прес-служби КРУ в Закарпатській області.

Коментарі

W
WEB

А БАРДАК ТО ПРОДОЛЖАЕТСЯ !!!!!!!!!!!

Читайте також