Виноградівщина здобула найбільшу кількість медалей з вільної боротьби (ФОТО)

6
0

Минулих вихідних у Виноградові пройшов 5-й міжнародний борівський турнір серед юнаків та дівчат пам»яті видатного борця карпатського краю Степана Кутлана та відомого тренера Закарпаття Еміла Кудрона.

У змаганнях взяло участь 18 команд із греко-римської та 12 – з вільної боротьби, всього – понад 200 учасників. Нашу країну представляли борці з Краматорська, Слов»янська, Маріуполя, Одеси, Конотопа, Ізмаїла, а також із Криму та міст Центральної і Західної України. Серед них – 29 першорозряядників, 14 кандидатів і 1 майстер спорту.

Окрім українців, за трофеї турніру боролися юні спортсмени Угорщини, Словаччини та Молдови. Перше командне місце на завоювала команда з Виноградова, в арсеналі якої 18 медалей. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Іван Зихор та Олександр Горлан. Серед дівчат з команди господарів кращих результатів домоглися Гойнолка Палош, Катерина Капіца і Тетяна Неймет – всі вони стали володарками бронзових медалей.